Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan döntsek, mit csináljak?

Hogyan döntsek, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy fiú akivel szépen lassan megismertük egymást majd a hétvégéken talalkozgattunk és nagyon megkedveltük egymást. Aztán ahogyan telt az idő pár hétig nem tudtunk találkozni és benne elmúltak az érzések és barátilag szeret én viszont még mindig jobban szeretem és néha érzem a féltékenykedést magamban. Ő azt mondta hogy barátként szeret és nem akarja hogy szenvedjek de elveszíteni sem szeretne mert lehet hogy még lesz közös jövőnk. Kértem hogy pár napig ne beszéljünk mert szükségem lenne arra hogy átgondoljam szeretnék-e még vele bármilyen kapcsolatot fent tartani vagy sem..

Ebben szeretnék tőletek segítséget kérni.


2017. jan. 16. 19:22
 1/2 szántóvető ***** válasza:
akkor barátkozz vele.vagy van már rengeteg barátod?
2017. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Van két nagyon jó barátnőm akikkel nagyon jól érzem magamat a mindennapjaimban :)

És úgy érzem hogy fiú lány között a barátság nem tart sokáig.. Egy idő útán valamelyik fél többet érez.


Még hozzátenném hogy kiderült az egyik barátnőm "megfogta" sajnos ez volt már egy másik sráccal is akit én "fogtam" meg és Ő beszélgetett vele.

2017. jan. 16. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!