Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt extrém külsejű barátotok...

Volt extrém külsejű barátotok (haver, nem párkapcsolat)?

Figyelt kérdés
A környezetetek nem botránkozott meg, nem feltételezték, hogy a fura külső terhelt belsőt takar?
2017. jan. 20. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt/van, szeretik ha az emberek bámulják őket. :) nem érdekli őket a kritika, csak az, hogy lássák az emberek arcát, mikor rájuk néznek. :'D Mindenki megbotránkozik, ha egy picit is elütsz az átlagtól..nekik van eszük, és próbálnak önmaguk lenni. :p
2017. jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt nekem is, én is voltam, esetenként vagyok is.
2017. jan. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%

Volt, van is. Plusz nekem is "fura" külsőm van. A környezet általában akkor néz meg minket ha többen megyünk együtt valahova, de így ismerősöktől még nem kaptam beszólást, hogy hú te színes hajú meg egyéb fura emberekkel barátkozol. Mivel én is úgy nézek ki, valószínűleg nekem jobban "elnézik" ezt, mintha egy szolid kislányos valaki jelenne meg egy szakadt punkkal :D bár akkor sem lenne közük hozzá.

Amit észrevettem, az az, hogy nagyon sok ember nem nézne ki belőlünk magasabb intelligenciát, sokszor hallottuk már hogy ilyen külsővel nem lesz rendes munkánk stb. főleg idősektől. Persze ez a vélemény megváltozik, ha valaki veszi a fáradtságot és beszélgetni kezd valamelyikünkkel.

2017. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Volt egyszer egy rózsaszín hajú barátnőm, látták szüleim és eléggé nehezteltek rá miatta, megítélték emiatt, pedig még egy árva szót nem meséltem még róla.

Volt még pár ilyen feltűnő barátnőm és az a véleményem (most ne vegye senki magára, csak ezekről az esetekről beszélek), hogy volt mindig is valami kemény problémájuk, amiket volt, aki titkolt, és voltak dolgok, amiket felvállaltak pl. az egyik leszbikus volt. Szerintem ennek az lehet a pszichológiája, hogy ezekről a dolgokról szeretné elterelni az emberek figyelmét az ő megbotránkoztató külsejével. Nem azt mondom, hogy mindenkinek barna hajúnak és barna szeműnek illik lennie, de amikor tényleg kezd extrémebb irányba menni, ott már szerintem valami kompenzálás történik, ami nem feltétlen rossz, színesen szép a világ, de valamiről talán terelni szeretné a figyelmet a páncéljára, a külsejére, hogy ne a belső problémákkal foglalkozzanak. És ez értetendő az ő saját figyelme, könnyebb ebbe energiát belefektetni, minthogy szembenézzen a megoldandó problémákkal, feldolgozatlan tényekkel önmagával kapcsolatban.


De mondom, ez nem törvényszerű, ez csak az én véleményem, tapasztalatom. Peace.

2017. jan. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

24/L

2017. jan. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm ilyen volt, neki tényleg nagyon extrém, néha nagyon goth-os, néha nagyon színes - lényegében mindig nagyon feltűnő volt. Az elején nagyon zavart, mert én kicsit visszahúzódóbb vagyok, és rosszul érintett, hogy magunkra vonja a figyelmet az utcán, vagy hallom ahogy összesúgnak az emberek. De idővel ez már egyáltalán nem zavart, sőőt örülök hogy van, mert az ő segítségével, puszta jelenlétével sikerült elérnem, hogy ne adjak annyira mások véleményére, és már annyira nem is szorongok azon, hogy mások mit gondolhatnak rólam. :) 20/L
2017. jan. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!