Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mióta a legjobb haveromnak...

Mióta a legjobb haveromnak barátnője van azóta olyan mintha én nem is léteznék. Sosem ér rá, soha nincs ideje beszelgetni velem. Szerintetek haragudnom kéne rá?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 hónapja együtt vannak és én azóta nem is találkoztam vele.

2017. jan. 21. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez ilyen. A barátságban ez szép is. Hogyelengedhetjük egymást hosszabb utakra külön. Hagyd nyitva az ajtót, néha keresd, hívd el rövid programra esetleg eleve úgy hogy meséljen kicsit mi történik vele.egyszer majd olyan fázisba ér, amikor megint együtt mozogtak. Vagy nem:)


És közben meg ez lehetőség neked is hogy megtapasztald milyen vagy külön, lehet észreveszed, hogy más irányok is vonzanak. Az is jó hogy most bátornak kell lenned és új emberekkel ismerkedni, új helyekre menni, esetleg egyedül.

2017. jan. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kéne haragudnod, ez így működik. Most is, régen is, meg a jövőben is így fog :)

Kellemetlen, de ahogy telik az idő, ugyanúgy igényli majd a barátságokat és "visszatér" hozzád is, de most minden prioritást a barátnő élvez.

2017. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!