Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Eléggé egyedül vagyok, magányo...

Eléggé egyedül vagyok, magányos, olyan oldalakat tudtok ajánlani, ami nem társkereső, hanem baráti kapcsolatokat tudok kiépíteni?

Figyelt kérdés

Sok oldalba belefutottam, de a legtöbb tárkereső, vagy extrémebb, ami meg barátkozós, azokon a legtöbb regisztrált kamu.

Sajnos egyedül vagyok, de nem párkapcsolatot keresek, hanem olyan baráti társaságokat, ahol esetleg szerveznek beszélgetést is személyesen, vagy kirándulásokat.

( Ebből meg nyugdíjaskirándulásokba futottam bele, de azt nem szeretném többet)

Nő vagyok. Köszi!



2017. jan. 23. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen szervezett baráti társaságokat egyházak, templomok szoktak működtetni, nem tudom, hogy ez neked mennyire fekszik. Ugye ez azzal jár, hogy misére kell járni, az idő x százalékában a téma is ez lesz, és hát vallásos emberekkel leszel körülvéve. Ez is elsősorban tizen-huszonéveseknek opció, mivel afelett ugyanez családi programokon megy.


Mennyi idős vagy?

2017. jan. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sokféle közösségépítő kezdeményezés létezik neten és máshol is. ha fővárosi vagy, akkor egy kicsit könnyebb helyzetben vagy, mert itt sok ember és sok program van. vidéken főleg a művelődési házak, iskolák, könyvtárak, konditermek, sportegyesületek, tánciskolák adnak erre lehetőséget.


neten ott a turatars.com, mitt.hu, havervagy.hu, amik inkább társkereső jellegűek, vagy a meetup.com, ami inkább szakmaibb jellegű, de mindegyik teljesen alkalmas lehet társaság és barátság kereséshez, ahogy minden hasonló közösség, rengeteg féle nyelv- és egyéb tanfolyam, sok féle tematikájú közösség létezik akár vallások, akár világnézetek, akár szakmák, vagy érdeklődési körök mentén.


szerintem érdemes lehet akár itt GYK-n, vagy a megannyi féle társkereső oldalon is kifejezetten barátságot keresni, mert ez is működhet. voltam már olyan rapid randi is, ahol úgy jelöltek vissza, hogy kapcsolatot nem akarnak tőlem, de szívesen barátkoznának és társkereső oldalakról is, meg innen is lettek kifejezetten jó barátságaim is. ehhez persze kell a másik nyitottsága is, meg a közös hullámhossz, hasonló szemlélet, stb.


legyél nyitott, érdeklődő, jó beszélgető partner és járj minél többet, minél több féle társaságba, akadni fognak barátságok.

2017. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!