Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azért haverkodni valakivel,...

Azért haverkodni valakivel, mert unatkozom?

Figyelt kérdés
Ma téma volt, hogy van haverom, aki azért tart vagy vesz fel kapcsolatot mással, mert unatkozik, azelőtt nemigen keresték egymást. Szerintem ez olyan kétszínű dolog. Ha valaki nem érdekel, nem fogok időt tölteni vele. Szerintem azért találkozzon két ember, mert érdekli az egyiket, hogy van a másik stb. Csak ezért, hogy legyen kivel eljárni, nem fogok mindenkinek úgymond benyalni, hovy azelőtt le sem tojtam. De lehet én vagyok túl antiszoc. Bár szerintem mindenkinek én is amolyan b terv vagyok. De szerintem ez nem őszinte dolog. 25 f
2017. jan. 24. 18:13
 1/2 anonim válasza:
Hat figyelj, lehet olyan is h azért indul egy "barátság" mert unatkozik az egyik fel és a végén tényleg fontosak lesznek egymásnak. Szerintem nem gaz ha pl unalombol vagy valakivel, csak ne add neki elő h nagyon fontos nekem stb ha full nem így érzel
2017. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Erre csak annyit tudok írni, teljesen igazad van.

Nem te vagy túl antiszoc. Ez úgy van ahogy leírtad.

2017. jan. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!