Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezzel mit lehet kezdeni?

Ezzel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Egyik régebbi barátom mostanában teljesen megváltozott (jó, pár éve). Gyakran hangoztatja, hogy rá mindenki irigy, a legtöbb férfi biztosan csak rivalizálni akar vele. A nőismerőseiről (baráti, nem rokoni) azt hiszi, hogy azért keresik a társaságát, mert szerelmesek belé (az sem zavarja, hogy barátjuk/férjük van). Nekem és egy másik srácnak is többször mondta, hogy azért is kedvel minket, mert mi nem vagyunk rá irigyek.


Jól néz ki, kigyúrt meg minden, de én egyszerűen nem tudom mitől van elszállva ennyire. Ez kompenzálás?

Semmi kirívóan sikeres tényező nincsen az életében.


2017. jan. 25. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha elotte onbizalomhianyos volt, akkor valoszinuleg kompenzal. Ha elotte normalis volt, valoszinuleg csak nagy az egoja, plane, ha ki is gyurta magat :D En csak nevetnek rajta
2017. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Előtte is volt arca, ami nem baj, de most már nagyon eltúlozza.

Kösz a választ, hát ja, a múltkor is nevettem, mert közös ismerős lányról kezdte el mondani, hogy az is biztos szerelmes belé. :DD

2017. jan. 28. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!