Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy fogadjam el? Miert kell...

Hogy fogadjam el? Miert kell nekem meg mindig ez a pusztito kapcsolat?

Figyelt kérdés

Vagyis hogyan engedjem el? De az elengedes csak ugy megy,ha elfogadtam,hogy nem mukodik a baratsagunk. Van egy fiu fiu baratom, aki total az ellentetem, de olyan szinten, ha en azt mondom, hogy feher, o azt mondja, hogy fekete, es kepesek vagyunk ezen vitazni, es erveket sorolni, hogy kinek van igaza. Talan egyetlen kozos van bennunk, az egoizmus, es a nagyon nagy igazsagerzet. Tehat a kapcsolatunk rombolo jellegu, ezt mindketten erezzuk, de megis tart ez az egesz, valamiert meg mindig szuksegem van ra, pedig tudom, sokszor fel sem fogja, mirol beszelek, alig ert meg. Megis kell nekem, es valamilyen szinten o sem adta meg fel. Probaljuk megbeszelni a dolgokat, de megbeszelesnel sincs kozos hang.

17L



2017. jan. 26. 08:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Elengedjem,vagx kuzdjek meg? Tudom h az elengedes a megoldas,de nem megy, fel eve probalom, a problemak mindig ugyan azok
2017. jan. 26. 08:29
 2/4 anonim ***** válasza:

ez hogy folyton vitáztok nem azt jelenti hogy nem működik a barátságotok. azt jelenti,hogy ez a ti barátságotok a vita.

nyilván ha valamelyikőtök párt talál akkor amugy is hátérbe szorul a barátságotok.onnan pedig könnyű végetvetni a barátságnak.

2017. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hja, a nők, meg az ő barátságuk...
2017. jan. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A női barátságok jók tudnak lenni.
2017. jan. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!