Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan "húzzam" ki magam...

Hogyan "húzzam" ki magam ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés
előzmény (röviden): Jártam egy sráccal aki szakított velem, aztán járni kezdett az egyik legjobb barátommal, és ők úgy gondolták, hogy majd ezt titokban tartják de nem jött össze, és most azt hiszik, hogy féltékeny vagyok. Emiatt úgy gondoltam, hogy egy kicsit megtréfálom őket azzal, hogy mással járok, de ebből a "kis" tréfából, óriási hazugság lett, és már elegem van a folytonos hazudozásból.

2017. jan. 26. 21:26
 1/4 Ulquiorra77 ***** válasza:

Sz.rd le.

Eszreveszik, hogy nem torodsz veluk aztan hagynak a p.csaba.

2017. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor ne hazudozz tovább.
2017. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ulquiorra77 ***** válasza:

Ja hogy felreolvastam/ertettem a kerdest 😂


2.nak igaza van.

2017. jan. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értem hogy gondoltad "tréfának" hogy akkor mással jársz. Meg ez úgy volt hogy össze is jöttél valakivel, vagy csak úgy hazudoztad? Ha összejöttél valakivel azzal mi lett?

Egyértelmű lett volna mit kell tenned. Lesz*rni és nem változtatni a viselkedéseden. Minden más gyanút kelt nekik. Hagyd ott a mostani barátod (vagy mond hogy szakítottál vele ha nem igazi) és éld tovább szépen a mindennapjaidat. Az exedék meg vergődjenek ahogy csak akarnak

2017. jan. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!