Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 2 barátom összeveszett....

Dani99211 kérdése:

2 barátom összeveszett. Próbáltam őket kibékíteni, de nem sok sikerrel. Így választanom kellene, hogy kivel folytatom tovább a barátságot, de senkit se szeretnék megbántani. Hogy tudnék jól kijönni ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés
Az egyik barátomat nagyon régóta ismerem, míg a másikat csak 2 éve. A lényeg az, hogy ők összevesztek. Az újabb barátommal mindigis úgy éreztem, hogy csak a számítógép miatt vagyunk "barátok". Ráadásul kiderült, hogy egy titkomat is elfecsegte. Na igen, az eredeti kérdés már megválaszolva. De tudna valaki mondani valami tanácsot, hogy le tudjam zárni ezt az egész ügyet?

2015. jan. 3. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Es ha mind2vel tartod a kapcsolatot?Majd ki fognak békülni, ez ugy szokott lenni.

En már jártam igy,hogy igyekeztem õket kibékiteni , ki is békültek a végén én lettem kitaszitva.

2015. jan. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell,hogy válassz, külön -külön találkozz velük; iskolában ha akarod, felváltva ülhetsz melléjük, vagy talán beszéld meg velük v nem tom, hogy inkább másokhoz odacsapódsz, és akkor nem kell ,hogy féltékenykedjenek egymásra meg ilyesmi.
2015. jan. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez már több, mint féltékenység szerintem. Meg mint írtam, az egyik barátom elárult, de nem tudom, hogy mondjam meg neki, hogy vége a barátságnak.
2015. jan. 4. 09:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Elárult az egyik barátod, akkor már ne keresd.
2015. jan. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 emoka julcsi ***** válasza:
nálam most az is mét kitöröben van a II.osztály háború. ugy hogy átérzema helyzetet. rám egy olyan barátnőm sértődött be akivel hároméves korunk óta barátok vagyunk. egy másik aki a leg jobb barátnőm lett nem rég, ugy érzem a tavalyi I.osztály háborúban mindkettőjüket elvesztettem egy kicsit. bár ezzel a legjobb barátnőmmel továbbra is jó kapcsolatot ápolok.
2015. ápr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!