Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan jöhetek ki jól ebből a...

Hogyan jöhetek ki jól ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

Van két barátnőm(A,B)(akik szintén barátnők voltak,jelenleg nem) .Így hárman egy gimibe jártunk.

Az új suli mellett tartjuk a kapcsolatot, és egy-két hetente találkozunk.


A probléma ott kezdődött,hogy egy buli alkalmával az egyik barátnőmben csalódtunk(A),mert nem barátnőhöz méltóan viselkedett.

Átgondoltam,és arra jutottam,hogy én megbocsátok neki(A-nak),tudom hogy bánja a dolgot. Csak neten beszéltünk , persze vártam,hogy élőben bocsánatot kérjen,de nem történt meg..


Eközben B nagyon neheztelt még A-ra,és mondta nekem,hogy nem tud neki megbocsátani,idő kell neki.

Én elmondtam B-nek ,hogy megbocsátani is tudni kell, de ő azt mondta,hogy legalább annyit megtehetne A,hogy élőben is bocsánatot kér,és találkozni akar.


Teltek a hetek, A nem érdeklődött felőlem. Írtam neki,hogy jó volna találkozni,szeretném ,ha úgy lenne mint régen. Ő azt írta,hogy ezt ő is szeretné(megjegyzem ,akkor erőltetettnek tűnt).


A-val találkoztam ,és jól is éreztük magunkat,és feljött szóba,hogy mindkettőnknek kellene lakótárs,mert egy városban tanulunk. Így megbeszéltük,hogy lakjunk együtt.

A mesélte,hogy kereste többször B-t ,de nem akart B vele találkozni...


B-vel találkoztam legutóbb,és azt mondta,hogy őt nem érdekli már A, el fogja küldeni , és legalább annyit megtehetett volna,hogy élőben bocsánatot kér. Mert találkoztak,de nem tette meg.

Nem mondtam el B-nek,hogy A val tervezek majd együtt lakni, és emiatt olyan rossz érzés van bennem.


Ha emiatt B megharagudna rám,mit tudnék tenni?

Ezzel elárultam a barátságunk? Mert emlékszem,én is haragudtam még akkor A-ra és mondtam is B-nek ,de a megbocsátást mindig is fontosnak tartottam.


Mindkettőjüket kedvelem,jó barátnőim.... mit kellene tennem?

19L


2015. ápr. 15. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem semmit.

nekem is volt olyan helyzet, hogy baráti körön belül, (kb 5 ember) 1 ember megbántott 1 másikat, és mindkettejük mellett kiállt 1-1, így 2 megsértődött 2-re. ez szerintem 3 éve volt, azóta sem állnak szóba egymással, én meg mindkét oldallal jóban vagyok.

ezt egyikőjük sem rója föl nekem, de miért is kéne összevesznem valakivel, akivel nem nekem van bajom???

2015. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igazad van...
2015. ápr. 15. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!