Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most vajon mi a baja? Nem...

Most vajon mi a baja? Nem igazán voltak még fiúbarátaim szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Általában teljesen normális minden, de néha bekattan és ilyenkor nem értem. A suliban teljesen normális, de pl mikor anyum sütit sütött és mondtam h jöjjön be velem (hazakísért mert nekem sietni kellett edzeni, de valamit még meg akartunk beszélni) akkor elkezdett össze-vissza beszélni, hogy inkább nem jön be, mert anyukám félre fogja érteni és ő azt nem akarja. Ma megkérdezte h lenne-e kedvem valamikor találkozni vele, mondtam, hogy persze, ő viszont azt válaszolta, hogy ő nem hiszi és találjam ki miért. Komolyan, nem mondtam neki semmi furcsát, csak beszélgettünk, még azt is felajánlotta, hogy elkísér szóbeli felvételire. Meg általában, ha arról van szó, hogy találkozzunk, akkor mindig furcsán viselkedik.

Szerintetek mi a baja ilyenkor? Vannak más lánybarátai is, és velük találkozott iskolán kívül is, meg minden. A fiúknak ilyen fontos, hogy tisztázzák az esetleges félreértéseket egy fiú-lány barátságnál? El kéne nekem mondanom neki még párszor, hogy csak a barátomként gondolok rá és nem lesz semmilyen félreértés?



2017. jan. 27. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem...a Fiú zavarba volt...vagyis szerelmes beléd :')

Majd csak ő is rájön :D de ha igaz az hogy szerelmes beléd akkor ne törd össze a szívét :)

2017. jan. 28. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tuti? Mármint én nem akarok tőle semmi ilyesmit és nem akarom megbántani, mert tényleg aranyos:/
2017. jan. 28. 09:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen :) ha nem akarsz semmit ,akkor várj vele,lehet fél elmondani...ha meg majd bevalja neked akkor mond meg h te csak a barátja szeretnél lenni :) rtuti megfogja érteni
2017. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most is beszéltünk és többször is elkezdett a szerelemről beszélni, hogy neki tetszik valaki, de ő tuti nem a lánynak, meg megkérdezte, hogy nekem ki tetszik..
2017. jan. 28. 22:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Ajaj

Beledzugott

Biztos nem akarsz tole semmit?

2017. jan. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most már én sem tudom
2017. jan. 28. 23:32
 7/7 anonim válasza:
Uhh.. necces.. szerintem ebbol szerelem lesz
2017. jan. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!