Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki milyen sűrűn találkozik a...

Ki milyen sűrűn találkozik a legjobb barátjával, és mennyit beszéltek telefonon, online?

Figyelt kérdés
Ti keresitek őket, vagy vártok amíg titeket keresnek? Hány ilyen fő van, akit igaz, vagy legjobb barátnak neveztek?
2017. jan. 27. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
0 igaz barát.Havonta egyszer kétszer én is és ők is.Ssak online telefonon szinte soha.Régi ismerősök középiskolából.
2017. jan. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kettő, bár ebből az egyik szegről-végről rokon. Egyikük (aki nem rokonom), ugyanabban a városban lakik, mint én, nagyjából hetente találkozunk. Minden nap beszélünk online, tulajdonképpen folyamatosan, szerintem hónapot óta egyszer se írtuk le azt, hogy szia, mert a beszélgetésnek sosincs vége. Én írok, arra ő válaszol egy óra múlva, én azt észreveszem másfél óra múlva, megnézem, ő észreveszi fél óra múlva... Tehát gyakorlatilag átchateljük az egész napot.

A rokonom külföldön lakik, így vala személyesen csak évi 2-3 alkalommal tudunk találkozni. Hétvégenként szoktunk Skype-ebédeket és skype-ivászatokat tartani, a lényege az, hogy kirakjuk a laptopot az asztalra, és így egy kicsit olyan, mintha tényleg együtt ebédelnénk (vagy piálnánk). Vele kevesebbet chatelünk, viszont esténként fel szoktunk egymást hívni Viberen.

Változó, hogy ki keresi a másikat, szerintem közeli kapcsolatnál nem kell ezt túlkombinálni. Ha meglátok a neten valamit, vagy eszembe jut valami random hülyeség, azt elküldöm neki, ugyanígy én is kapok néha linkeket, amiket nem tudok hova tenni :D Ha valaki nem ír egy-két napig, abból se csinálok tragédiát, mivel nekem is vannak rossz napjaim, tudom, milyen az, mikor az ember senkivel sem akar beszélni.

2017. jan. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2 akit barátnak tudok nevezni, ebből egy jelenlegi barátnőm, de több éves barátság áll emögött, a másik pedig ex barátnőm. O.o

Barátnőmmel 2 naponta találkozok, exemmel meg egyáltalán nem most, mert nem Mo.-n tartózkodik. Online beszélünk változó hosszúságban, és egy véletlenszerű neten talált képpel/GIF-el indítjuk a beszélgetéseket. :P

2017. jan. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!