Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk ti szoktatok úgy köszönni...

Fiúk ti szoktatok úgy köszönni a lányoknak, hogy "csá"?

Figyelt kérdés
Akár élőben, akár üzenetben.

2017. jan. 27. 22:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
43%

Nekem a halálom ha valaki így köszön :'D

Mègha lányok is..vagy csak ennyit böfögnek oda,akkor inkább meg se szólaljon de tènyleg..~

23/L

2017. jan. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
38%

Középiskolában még elmegy a haveri körön belül, de utána azért már egy színvonalasabb felnőtt embernek át kéne térnie valami színvonalasabb üdvözlési formára is.


A "csá" különben passzol valami gettóba, ahol kétes alakok járnak.

Kb. ehhez a színvonalhoz társítom ezt a köszönést:


[link]

2017. jan. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is rettentoen bunko ez a koszonesi forma. Attol is rosszul vagyok,ha ket fiu koszon igy egymasnak. Ezt egyszer el is mondtam egy fiu osztalytarsamnak,es teljesen felhaborodott,hogy o marpedig nem fog ugy koszonni a tobbi fiunak,hogy szia/helo,mert az "b**is". Gratulalok,ugy tunik,manapsag mar egy artatlan koszones is ilyesmire utal egyesek olvasataban.
2017. jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 CFB ***** válasza:
Elég illetlen, szerintem ne így köszönj. Nekem a 'Cokolom'-ot kellett megszoknom egyik fiú ismerősömtől. Hát nem voltam elragadtatva, amit közöltem is vele, így már igyekszik nem úgy köszönni, de ő pl a barátnőjének is így köszön. 2 ember kapcsolatától függ, hogy hogyan köszönnek egymásnak. Ha valakinek így akarsz köszönni, beszéld meg vele előtte, hogy nem zavarja-e. 14/L
2017. jan. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Általános iskolában köszöntem így utoljára.
2017. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!