Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy ha kettesbe...

Miért van az, hogy ha kettesben vagyok valakivel nem tudok annyira felszabadultan beszélgetni vele, nem tudok vicces lenni?

Figyelt kérdés
Ez társaságban sokkal másabb,ott felszabadult vagyok mindig.
2017. jan. 30. 00:49
 1/10 anonim ***** válasza:
10%

"Sajnos még nem érkezett rá válasz."


Válaszolok én neked Galambom! :D


Lehet nem fog tetszeni amit látni fogsz, de ez a véleményem, és te vagy szembenézel vele, és valamit kezdesz magaddal, vagy így maradsz, de akkor utána ne hápogj!


Azért van ez lelkem piciny galambja, mert:


1.) Nincs önbizalmad,

2.) Csak társaságban érzed magad otthonosan, csak falkában vagy nagylegény, különben meg egy nagy, szépen áthúzott nulla! :D


Falkába tömörülni mindig könnyebb, és ott nagylegénykedni, de az igazi valós éned az egyedül fog kijönni! :D


- Márpedig egyedül egy lófing vagy. Valljuk be.

- Akinek nincs szókincse, nem vagy tájékozott, se okos, nem tudsz másokat megnevettetni, szórakoztatni, felszabadultnak lenni, és nem bunkónak! :D

2017. jan. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Extrovertált vagy és nincs elég tudásod, önbizalmad ahhoz, hogy kényelmesen elbeszélgess valakivel, aki csak rád figyel, mert ott már nem mindegy mit mondasz, nem segít ki senki, neked kell kezelned a másik embert egyedül. Gondolom ezért vagy megijedve ilyenkor.
2017. jan. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Na látod a második is ezt mondja :) Szinte szó szerint :D
2017. jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Én pont a fordítottja vagyok, társaságban általában kukán ülök, és inkább kettesben szeretek beszélgetni. Szerintem is azért van ez, mert te extrovertált vagy, én meg introvertált.
2017. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Azért van ez, mert hülye, mint az ólajtó, semmi kultúra nincs benne.

Ne fogjuk már rá az "introvertáltságára", mert a kettő nem ugyanaz! Egy introvertált is el tudNA beszélgetni egy másik emberrel, ha TUDNA, és képes lenne rá, de mivel ez a sutyerák aki még válaszolni se képes, csak lenullázgatni, ez a büdös életben nem tanulta meg, hogy hogyan kell az internet nélkül ismerkedni, beszélgetni! Haverjai meg ott vannak mindig mellette, mint MANKÓ!

2017. jan. 31. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4-es ne beszélj már baromságokat!


Egy extrovertált társaságban és egyedül, egy személlyel is extrovertált lesz, fel tudja találni magát! Pont ez a lényege az extrovertált típusnak! Hogy társasági és el tudja "adni magát"! Vágod??

2017. jan. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor 6-os ha ilyen okos vagy, szerinted mi az oka a kérdező problémájának, hm?
2017. jan. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%

Igen, én nagyon okos vagyok, te viszont nagyon buta :)


Hiába is provokálsz. Nem tűnt fel, hogy az egyesnél már válaszoltam? :D LOL! :)

2017. febr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Irónia volt, drága. ;) Nyugi van.
2017. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja! Most "hirtelen" irónia lett. Akkor ott, még komoly volt, és adjak rá választ! LOL! :D

Annyira átlátszóan hazudozol... szégyen.

2017. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!