Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 18 éves lány létemre hol...

18 éves lány létemre hol szerezhetnék új barátokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 éves budapesti lány vagyok.

Az általános iskolai barátaimmal nem túl szoros a kapcsolatom már, az új iskola rossz hatással volt rájuk, vagy gót irányba mentek el, vagy pedig plázacicák lettek.

Gimnáziumban vannak barátnőim, de van akinek megvan a régi baráti köre, a másik lánynak külföldi barátja van, nélküle nem mozdul sehová, a harmadik barátnőm pedig mostanában inkább vágyik fiúk figyelmére, mint egy barátnőre.

Nem szeretnék zavaró tényező lenni az életükben, de szeretnék itthonról is kicsit kimozdulni, beszélgetni.

Egy hosszú kapcsolat után lettem most egyedül, és szeretnék eljárni.


Szívesen elmennék táncolni, moziba, strandolni nyáron, sportolni, szabadulós-játékra, vagy csak csacsogni valakivel interneten néha.


Hogyan tudnék hozzám hasonló korú barátokat szerezni?


2017. jan. 30. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Válassz valami csoportos sport órát, járj e rá, ott jó közösségek szoktak kialakulni.
2017. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

Erre a legjobb ha keresel magadnak egy hobbit ami érdekel, szeretsz csinálni, és csatlakozol olyan klubokba, tevékenységekre, és ott jól kijöhetsz velük, mivel hasonló az érdeklődési körötök is. Ez a legjobb módszer szerintem.

18/F

2017. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet az általános iskola barátaid is szívesen mennének annak ellenére, hogy épp gótok vagy plázacicák. Nekem több barátnőm is "plázacica" volt első ránézésre, ennek ellenére nagyon jól el lehetett velük hülyülni és pl strandolni, mozizni és bulizni is nagyon szerettek.
2017. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan írhatsz

15/l

2017. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!