Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék fiú...

Hogyan szerezhetnék fiú barátokat?

Figyelt kérdés
Lány vagyok 12 éves. Mindenki azt mondja hogy:" Jobb 1 fiú barát mint 100 kétszínű barátnő" ezért, meg más miatt is....szeretnék fiú haverokat szerezni...de nem tudom mit tegyek... :( Szerintetek?

2014. jan. 14. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel a kérdéssel pl.
2014. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak emiatt a szólás miatt szeretnél fiú barátot? Egy fiú barát azért jobb, mert nem pletykál, nem kétszínű, nem leszel rá irigy amiért szebb. :D Viszont a hátulütője az, amit sokan mondanak: az egyik fél mindig többet akar majd a másiktól.

Én régen lányokkal barátkoztam, fiúkkal nem. De most középsuliba végzős vagyok, a lányokhoz nem tudok beilleszkedni, egyszerűen nem olyanok, mint én! Nem kedvelem őket. Így fiúkkal haverkodom, ők szerintem sokkal jobb fejek.

Amúgy erre nincs külön recept. Ha megvan a közös hang, téma, érdeklődési kör, akkor minden erőlködés nélkül barátok lesztek. Ha nem, akkor nem. Ez érvényes lányokra, és fiúkra is.

2014. jan. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pl. Hogy ráírsz King Kongra :)
2014. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kell a fenének lány barát... már 5 zsákot meg tudnék velük tölteni. Bezzeg barátnő egyik se akar lenni.
2014. jan. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát 12 évesnél csodálkozol? :D
2014. jan. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!