Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti voltatok úgy, hogy egy...

Ti voltatok úgy, hogy egy "barátotoknak" sem vagytok fontosak, csak ők nektek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Én szeretem sokszor a legjobb barátaimat,ragaszkodok hozzájuk,sokat akarok velük találkozni,ők írnak nekem neten,de nem érdeklem őket,nem ragaszkodnak hozzám,nem akarnak velem találkozni.Csak én vagyok ilyen peches a barátságokban?Mondjuk én a szerelemben is pont ennyire peches vagyok sajnos.Pedig átlagos ember vagyok minden téren.De ez a barátos dolog kiakaszt.Szomorú vagyok. :(
2017. febr. 1. 00:32
 1/2 anonim válasza:
Én is szívesen ragaszkodok a barátokhoz, de ők csak kihasználnak. Nem tekintenek barátnak. Ha gondolod beszélgethetünk.
2017. febr. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyen baratom. Az asszonnyal egy helyen dolgoztuni, igy keveredtunk ismeretsegbe. Aztan kiderult, hogy a lanyaink egy csoortba jarnak ovodaba. Lenyeg a lenyeg, elkeztunk osszejarni csaladostol. Tobbnyire mi mentunk, ami akkor valahogy nem tunt fel,mert ok is jottek, de csak akkor,ha valami sutes-fozesre hivtuk oket. Ok soha nem hivtak minket pl:borgacsozni, de ez sem tunt fel. Ha valami kellett,alig lehetett oket elerni telefonon, de mindig mikor mar ugy voltam vele, hogy menjenek a sohivatalba,akkor odatettek magukat,es valami olyanban segitettek, amit nem, vagy csak nagyon nehezen tudtam volna megoldani nelkuluk. Ezzel sokaig tarthato volt ez az ugynevezett baratsag. Aztan egyszer a ferjem elvitte magaval maszekolni a ferfit. Addig-addig ugyeskedett ott a draga,hogy a ferjemet kiturta a munkabol. Ott lett vege a baratsagnak, es onnantol kezdve meg tovabbi finomsagok is derultek ki. Csak azert irtam le ezt ilyenhosszan, mert ugy latom, te is hasonlo vagy, mint mi.
2017. febr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!