Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti barátotoknak gondolnátok...

Ti barátotoknak gondolnátok egy ilyen embert?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akit eddig a legjobb barátomnak tartottam már évek óta, azonban kezdem azt érezni, hogy ez a barátság kezd a végéhez érni. Alapvetően nem beszélgetünk túl sűrűn, se facebookon, se valóságban, nincs túl sok szabadideje, mind ketten egyetemre járunk, azonban neki van mellette munkája is, úgyhogy eddig nem tulajdonítottam annak túl nagy feneket, hogy facebookon ha írok neki vagy küldök neki valami vicces videót vagy egy új zenét, akkor nem válaszol rá, van, hogy 1-2 hétig is. Azonban már egy jó ideje ez megy és kezd zavarni a dolog. Sokszor mikor ő ír, akkor is segítségre van szüksége, többnyire nem nagy dolgok, de akkor is. Eleinte nem volt ilyen, rengeteget szórakoztunk meg ökörködtünk. Nincs sok barátom így nem vagyok benne biztos, hogy rendesen meg tudom ítélni a dolgot vagy túl reagálom e.

2017. jan. 27. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ettől még lehet a barátod. Nekem van olyan, akivel évente csak néhány alkalommal találkozunk, mégis nagyon jó barátomnak tartom.

Virtuálisan annyira nem vagyunk napi kapcsolatban. Nekem az nem igazi kapcsolat. De ha találkozunk, akkor minden okés, bármit meg tudunk beszélni. Nem érezni, hogy sokáig nem találkoztunk.

2017. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem barát, de havernak tartsd meg, már amíg akar maradni, mert nekem úgy jön le, hogy nem akar már veled barátkozni.
2017. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!