Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam el, hogy nem...

Hogy mondjam el, hogy nem akarok elmenni a születésnapjára?

Figyelt kérdés

Hárman vagyunk barátnők, és egyiküknek most lesz a 18.születésnapja. A másik lánnyal veszünk neki ajándékot de én nem akarok elmenni a születésnapjára mert olyan helyen tartja ahol soha életemben nem jártam, nem is az én asztalom. És rajtuk kívül nem ismerek egy meghívottat sem.

Az utóbbi időkben ők ketten nem nagyon szólnak hozzám és elvannak ketten a baràtaikkal meg a diszkójukkal szóval nem hiszem, hogy hiányoznék onnan. Napok óta nem szólnak hozzám és hónapok óta nem beszélgettünk egy igazán jót.

Bunkóság lenne ha nem mennék? És hogy mondjam el neki?



2017. febr. 1. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha valóban nem szólnak hozzád, akkor nem hiszem, hogy bunkóság lenne.

De azért elgondolkodnék, hogy van-e okuk erre a viselkedésre. Ez nagyon fura, amit írtál először, hogy azért nem akarsz elmenni a szülinapra, mert még nem voltál ott, ahol tartják. És??? Majd a saját szülinapodat ott tartod, ahol te akarod.

Én elmennék, megköszönteném, ha nem érzem jól magam, akár a hely, akár a társaság miatt, akkor pedig hazamegyek.

2017. febr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Abból, amit leírtál, nekem az jön le, hoggy nem hárman vagytok barátnők, hanem ketten vannak barátnők. Ha látod, hogy nem igaz barát, fölösleges erőlködni.
2017. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!