Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találjak barátokat?

Hogyan találjak barátokat?

Figyelt kérdés
Tudnátok adni pár tanácsot hogyan találjak barátokat? 18 éves lány vagyok. 17 éves koromig egy szekta tagja voltam ahova anyám vezetett már gyerekkorom óta (4-5 éves korom óta) Szigorú templom az, nem szabad semmit se csinálni. Így nem tudtam barátkozni se. Nagyon visszahúzódott vagyok és nem beszélek sokat. Egyszerűen nem tudok mit beszélni másokkal. Nincs bátorságom odamenni valakihez és megszólítani, ismerkedni. Ez a szekta mindent megölt bennem. Nem voltam fiatal, nem éltem úgy mint a többi gyerek. Sosem barátkozhattam. Nagyon magányos és boldogtalan vagyok. Mit tegyek?

2017. febr. 1. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Neten is lehet barátkozni, ha gondolod én beszélgetek veled. Bár fiú vagyok, de vannak lánybarátaim, szóval ha nem zavar írj nyugodtan privátban ha van kedved.
2017. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Helló. Írtam privátot. Én egy zárkózott 24 éves srác vagyok.
2017. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez szörnyű, mi történt veled azóta? Kezdj el vmilyen hobbit és remélhetőleg találsz hozzad hasonló érdeklődésű embereket, esetleg iskolában vagy sport tevékenységeken. Vannak kifejezetten levelezőpartneres oldalak is, akár azt is megpróbálhatod, drukkolok.
2017. febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönom a válaszokat :)
2017. febr. 1. 16:55
 5/6 Firedoom ***** válasza:
Mivel mar a hatad mogott tudhatod a szekta letet igy kitarulhat elotted a vilag ;) probalj ki amit csak tudsz es jojj ra, hogy mi az ami boldogga tesz. Bar a te esetedben pusztan a valtozas varazsa is kesz euforia lehetne, de ne erd be ennyivel! Keress hobbit es ismerkedj! Olyanok tarsasagat keresd akikkel egyezik a szemelyiseged, az erdeklodesi korod vagy akarmi. 19f
2017. febr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia :) én fiatalabb vagyok nálad de én is szívesen beszélgetek veled ha szeretnéd :) ^^ 14/l
2017. febr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!