Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hiányzik (?! ) A legjobb...

Hiányzik (?! ) A legjobb barátom (?! )

Figyelt kérdés

Lehet kicsit kategóriát tévesztettem de nem tudom hova kellene feltennem.

Arról lenne szó hogy "elvesztettem" az egyik legjobb barátom. Gyerekkorunk óta azok voltunk. Annak ellenére hogy ő fiú,sokkal jobban kijöttem vele mint a lányokkal. Úgy fél éve szakítottam meg vele minden kapcsolatot mert gondolkoztunk azon hogy ideje ha ez több is lenne mint barátság de vagy 4-szer csapott be ,a végén pedig mindig az végett keresett ha lelkitámaszra volt szüksége vagy kisegítésre.

Azóta nem is beszéltünk. Nem kerestük egymást.

Hiányzik,de neki ezt nem fogom bevallani, mármint a beszélgetések,az együtt töltött idő, az emlékek...

(Nem tervezek én nyitni felé, neki kellene)!

Hogy tudnám "kiverni a fejemből"?

(A srác 26 éves,én 20)


2017. febr. 2. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
39%

"az végett"


Tehát lányokkal nem barátkozol, mert nem jössz ki velük, a fiűbarátod meg meg akart dugni. Biztos rendben van veled minden?

2017. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!


Leírásod alapján sajnos viszonylag egyoldalúnak tűnik. Ha ő csapott be és azóta nem keresett, akkor a jövőben sem fog. Másrészt ha már megégetted magad 4szer ne tedd ezt meg ötödjére. Keress olyasvalakit, akiben megbízhatsz és kölcsönösen szeretitek egymást. Sok sikert!

2017. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!