Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha hiányzik egy "legjobb"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha hiányzik egy "legjobb" barátnö. Más is van igy ezzel?

Figyelt kérdés

Anno volt legjobb barátnöm, söt, barátnöim is:) Most inkább csak fiú barátok. meg persze a szerelmem 2 éve. De néha igényt tartanék egy szoros barátnöi kapcsolatra, mert ezek mára valahogy megszüntek, ami néha elszomorit. (Pl. annno karácsonykor 10-15 smst (verset!) is kaptam,ma már 1-2 sms, és ennyi.) Mióta komoly kapcsolatom van, azóta beletörödtem,hogy ekkorát változott a világ, de néha hiányzik egy barátnö, akivel anno mindent meg lehetett beszélni.

Ha van olyan aki ugyanigy érez, irjon, szivesen válaszolok ha van idöm:)

25/l


2012. dec. 29. 10:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az még a jobbik eset, hogy neked van párod, nekem az sem. Legjobb barátnőnek nevezhető egyén sincs, de volt (bepasizott, s most magasról tesz a barátokra). Mivel a baráti körömben a lányoknak lett pasijuk és én vagyok szinte az egyetlen egyedülálló, magasról le van sz*rva a fejem, mert mindenki a pasijával foglalkozik. Se egy karácsonyi sms, semmi... szóval nekem is hiányzik egy legjobb lánybarát, akivel lehetne menni vásárolni órák hosszát, lelkizni meg hasonlók.
2012. dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen ugyanígy vagyok sajnos. 19 évesen ott járok, hogy nincs legjobb barátnőm... és nem is volt igazából sosem sokáig. Anno 15-17 évesen voltak. Hárman voltunk, aztán egy valakit kitagadtunk, jött másik. Aztán nekem jött a barátom, és rájöttem, hogy mekkora ribanc a másik kettő:( Folyton azt vitték, hogy minek ilyen komoly kapcsolat fiatalon, miért nem csinálom azt amit ők (az egyik 29 éves pasival vesztette el a szüzességét, utána fűt-fát szopott autókban, a másik meg hasonló kategória, csak mellette mindenkinek kellette is magát). Ez után jöttem rá, hogy nekem nem valók a lányok. Próbálkoztam visszafogodtabbakal, aztán kiderült róla, hogy istenkomplexusa van, azt hiszi, hogy mindenben ő a legjobb és mindenkit lenézett. Aztán egyetem, ott meg rám akadt egy csaj, aki tipikus kis hercegnő. Nem tudom... nincs szerencsém a lány barátságokkal. Kezdem azt hinni, hogy én vagyok antiszociális:( Pedig a fiúkkal nagyon jól elvagyok, csak legtöbbször utána jön, hogy többet akarnak. De nekem meg ott van a párom lassan 3 éve. Elég ciki helyzet, mivel jó lenne most is valami házibuli ilyesmi, de nem fog összejönni:/

Jajj, bocsi a hosszú válaszért, csak pont ezen filóztam és kiírtam már magamból a bánatom:D


19L

2012. dec. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Írjatok egymásnak és legyetek legjobb barátnők!!!


Problem solved. Case closed.


Zöld kezeket az öltözőmbe kérem!

2012. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
írtam privátot kérdező, mert egy idősek vagyunk.
2012. dec. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is mindig fiúkkal barátkoztam mert egy normális lány nincs, persze most van 1-2 barátnő de az újak sosem ártanak.
2012. dec. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

detto ez van velem is.:S

18/L

2012. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Miskolc környékről nincs valaki?:D A végén barátnőkeresésbe átmegy:D
2012. dec. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
:DD
2012. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
vp megye környéke??:D:D
2012. dec. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy vagyok, mint az első válaszoló. Én vagyok az egyetlen szingli a baráti körben. Ha egyáltalán nevezhetem még barátinak...Akkor bezzeg hirtelen sürgős nekik a találkozás, ha valamire szükségük van vagy segítség kell valamiben.
2012. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!