Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmondani, hogy szerelmes...

Elmondani, hogy szerelmes vagyok belé? 17/f

Figyelt kérdés
Igazándiból még magam sem tudon, hogy meleg vagy bi vagyok-e, azt hiszem szerelmes vagyok az egyik haveromba. Az elején úgy indult, hogy konkrétan tetszett, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, mert akkor még csak 14 voltam. De ahogy telt az idő, valahogy sokat gondolkoztam azon, hogy milyen lenne, ha vele együtt lennék, meg hát.. felizgultam, amikor megölelt. Mindent meg szoktunk osztani egymással általában, de ettől félek egy kicsit, mert nem tudom, hogy reagálna, ha elmondanám és nem szeretném, ha emiatt megundorodna tőlem, de közben valahogy sejten, hogy furának találja, hogy zavarban vagyok a közelében. Meg akárhányszor akár vele, akár más fiúkkal beszélek, sosem tudok a szemükbe nézni. Szóval végülis nem csak ezzel a bizonyos haveromnál érzem csak így, de most ő van hozzám a legközelebb és azt érzem, hogy vele szabadabb lehetek.
2017. febr. 3. 18:19
 1/1 papics ***** válasza:
hát ez nagyon nehéz a te helyzetedbe, mert ahogy mondtad, lehet hogyha megmondanád neki, akkor egy kicsit nagyon eltávolodna tőled. viszont ha nagyon jó barátja vagy, szerintem el tudja nézni. viszont akkor kezd úgy hogy elmondod neki elsőnek hogy meleg vagy, és ha akkor nem távolodik el tőled, akkor szerintem akkor se fog, ha szerelmet vallasz neki. hetero vagyok, tehát nem vagyok tapasztalt az ilyesmikben, ezt a tanácsot úgy írtam, h ha én meleg lennék mit tennék. sok szerencsét :)
2017. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!