Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Segítség! Harmadik fél lettem...

Segítség! Harmadik fél lettem egy barátságban!?

Figyelt kérdés

A "régi" barátnőmet nevezzünk Katinak

Az "új" barátnőmet nevezzük Julinak


Két és fél hónapja kezdődött,mikor összevesztünk Katival,és nagyon a bizalmunkba férkőzött Juli,ő békített ki minket,és szép lassan barátokká váltunk,így hárman.

Egy kis idő elteltével azt vettem észre,hogy ők nem nagyon szeretnének belevonni a beszélgetésükbe,szünetekben együtt mászkáltak a suliban ide-oda NÉLKÜLEM,mert nem hívtak,hogy menjek velük,de ha meg megkérdeztem,hogy mehetek-e én is velük,akkor az a válasz érkezett:'Hogy ők most ketten szeretnének menni..'

Tornaórán mindig együtt vannak párban,nekem sosincs párom,mindig egyedül kell végeznem minden feladatot,és ez nagyon rosszul esik.


Mit csináljak,ha nagyon egyedül érzem magam,de ők már rám se hederítenek?


2017. febr. 3. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
öld meg őket
2017. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress új barátot.
2017. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem jó. Én is igy voltam... Kitti és Nóri emlékszem rájuk. Nórival elvoltam aztán fars lett Kitti miatt majd mindig folyton folyvást elvonultak kiközösitettek... Nagyon rosszul esett, hogy egyik nap kellettem másik nap elküldtek. Igy féltékeny is voltam, magányos.... Hát türtem kibirtam , örültem, hogy vége lett a sulinak... ne nyomulj mert rossz vége lesz. Ha a régi barinővel kettesbe vagy rákérdezhetsz elmondhatod, hogy nem esik jól...hátha...de ennyi. Nem tanácsos az új barinőre rosszat mondani nehogy ebből legyen majd a gond. Csak mond el, hogy rosszul esik, hogy egyedül vagy van e oka...
2017. febr. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!