Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti meg szoktátok ölelni a...

Ti meg szoktátok ölelni a barátaitokat?

Figyelt kérdés

2017. febr. 5. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem fontos az ölelés, szeretem osztogatni.
2017. febr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én nem, nem vagyok ölelkezős típus. Bár barát válogatja, én alapból nem vagyok ilyen, de ha az illető igen, akkor nem esik nehezemre egyáltalán. Az egyik legközelebbi barátnőmmel sose ölelkezünk vagy puszilkózunk pl.
2017. febr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Közeli lány barátokat.
2017. febr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Némelyiket igen, másokat nem. Alapból nem szeretem az ilyesmit.
2017. febr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Lányt megölelnék, fiút nehezen :D

Nem, nem azért mert lányt párkapcsolat-alapanyagként kezelném vagy valami ilyesmi, csak nekem tényleg furcsa fiú-fiú ölelkezés, még családtagoknál is.

2017. febr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Metionin ***** válasza:
Csak a nagyon közelieket, amiből jelenleg 2 darab van. Alapból nem szeretem az érintést, nem ölelkezek, puszilkodok és a véletlen érintkezést is igyekszem elkerülni, emiatt ha valakit megölelek, az nálam azt jelenti, hogy nagyon-nagyon bízom benne. Ilyen pedig tényleg kevés ember van.
2017. febr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát ez èrdekes.. èn speciel elèg távolságtartó vagyok. nem is nagyon engedem(szeretem?!) ha csak úgy lerohannak.. Bár számomra a tettek fontosabbak mint a szavak:)

Ezèrt igyekszem kimutatni a dolgokat.

Bár ha valaki..nehèzkesen is de, olyan mèlyebb kapcsolatot sikerül kialakítani.. akkor őket szoktam. De ez megint más ugye.

Elèggè magamnam való vagyok,de ettől eltekintve.. mèg nem remènytelen eset..azt hiszem.^^"

23/L

2017. febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Magamsemtudom válasza:
Én a legjobb barátomat mindig mikor találkozunk és elköszönünk... Szerintem nincs jobb mint egy baráti ölelés... :)
2017. febr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Férfiként férfi barátaimat soha, pedig ezek 30 évnél régebbi barátságok. 1 lány barátom van, őt időnként igen. De szerintem ellenkező neműnél is csak addig működik, amíg senkiben sincs semmilyen hátsó szándék. Onnantól már nem baráti ölelés.
2017. febr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én bármi ismerőssel találkozok, mindig ölelkezünk. Lányokkal könnyebb, de a fiúbarátaimmal kicsit nehezebben megyXD 14/L
2017. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!