Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha nagyon hiányzik?

Mit tegyek ha nagyon hiányzik?

Figyelt kérdés

Hogy lehetséges egy olyan embert elfelejteni, aki számunkra nagyon fontos?

Akire nap mint nap gondolunk 1 éven kesztül?

Aki minden másnap bent van az álmunkban?

Akiknek az üzenetére várunk mindig akárhányszor csak belépünk a közösségi oldalra?

Hogy lehet egy olyan fiút elfelejteni akit ennyire megszerettünk?

Mert nekem nem megy.senkit nem érdekel hogy mi van velem ...



2017. febr. 8. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem foglalkozunk vele + idő. Ha nekem ment, neked is fog. Tudom nehéz, de ha foglalkozol vele akkor biztos, hogy megmarad.
2017. febr. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezhetem, pontosan mi történt?
2017. febr. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 KakashiSensei válasza:

Ha nem találkozol vele, egy idő után egyre kevésbé fogod szeretni, esetleg te magad is változol annyira, hogy már nem ő legyen az ideálod, talán más valaki fog neked tetszeni.

Lehetséges, hogy már nem is vagy belé szerelmes, csak az emlékek miatt hiányzik, és erre egyszer rá is fogsz jönni, csak el kell fogadnod.

Hidd el, menni fog, nekem is másfél év kellett ehhez, ami alatt egyszer találkoztam/beszéltem csak vele.

2017. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 KakashiSensei válasza:

Ha nem találkozol vele, egy idő után egyre kevésbé fogod szeretni, esetleg te magad is változol annyira, hogy már nem ő legyen az ideálod, talán más valaki fog neked tetszeni.

Lehetséges, hogy már nem is vagy belé szerelmes, csak az emlékek miatt hiányzik, és erre egyszer rá is fogsz jönni, csak el kell fogadnod.

Hidd el, menni fog, nekem is másfél év kellett ehhez, ami alatt egyszer találkoztam/beszéltem csak vele.

Az idő minden "sebet" begyógyít. :)

2017. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KakashiSensei válasza:
Sorry kétszer írtam.
2017. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!