Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kérdezzek tőle? ;)

Mit kérdezzek tőle? ;)

Figyelt kérdés
Hello! Van apukámnak egy kolléganője, annak van egy lánya és a lányával nagyon legjobb barátnő akarok lenni de ő nem nagyon ismer meg mondtam ki vagyok de csak neten szoktunk beszélgetni egy egy kicsit. Ha már beszéltünk meg kérdezhetek még egyszer tőle hogy akarja hogy barátnők legyünk? Létcii adgyatok kérdéseket is hogy mit kérdezhetnék tőle. Amugy én 14 éves lány vagyok ő meg 33.Amugy Make-up artist a lány.Én is az akarok lenni!:* :)

2017. febr. 11. 22:35
 1/6 A kérdező kommentje:
A korrkülömbség miatt ne csúfoljatok, és ha valamit heljtelenül irtam mert Romániába lakom s román osztájba is járok.!
2017. febr. 11. 22:38
 2/6 A kérdező kommentje:
Amúgy szokot like-olni képeimet a facebookon szerintem kedvesnek talál mert mondta is.
2017. febr. 11. 22:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Viszont apukámnak a kolléganőivel is nagyon jol egyezzek(54 éves),de viszont ők ketten a lányával nagyon rosszul egyeznek mit csináljak?
2017. febr. 11. 22:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem ne éld bele magad ebbe az egészbe, mivel te rajongsz ezért a személyért. Nem is barátságot akarsz, hanem a közös karriervágy hajt. Mondj le arról hogy legjobb barátnőd legyen. Viszont jó viszonyban lehettek, ehhez annyit kell tenned hogy beszélgetsz vele. Mond el hogy te is ez után a szakma iránt érdeklődsz és lásson el tanácsokkal, stb.

2017. febr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem csak a karrier vágy!Mert szinte arrol álmodozom hogy legjobb barátnők legyünk mert nagyon szeretem(mint egy nővért meg barátnőt is egyben)
2017. febr. 12. 00:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem szereted, csak rajongsz érte, mert okosabb, tapasztaltabb, magabiztosabb, ugyanazt csinálja, amit te is szeretnél, és szeretnéd eltanulni tőle, mert annyira király.

És ezt nem kell szégyellni, kicsit kevesebb ömlengéssel leírod neki, hogy nagyon érdekel a szakmája, ha ráér, legyen szíves mesélni róla. Ennyi az egész :) Akár még barátság is lehet belőle, de ez jelenleg nem úgy néz ki.

2017. febr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!