Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan/hol lehet internetes...

Hogyan/hol lehet internetes barátságot kötni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudnátok megbízható oldalakat, vagy bármi mást ahol BARÁTKOZNI lehet. (Nem társkeresőre gondolok!) Vagy akár itt is. Lécci csak akkor írj választ, ha értelmes választ tudsz adni! Előre is köszi 13/L

2017. febr. 12. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
A barátság alapja, a közös érdeklődés, közös cél. Először ismerned kell magadat, hogy mit akarsz, mire vágysz, az alapján lehet közeget választanod, kiknek adsz esélyt arra, hogy megismerjenek. A felület lényegtelen, sokkal fontosabb, hogy TUDD mit akarsz! :)
2017. febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

"Nem tudnátok megbízható oldalakat"


Mit jelent hogy egy ilyen oldal megbízható-e?

Nem inkább az oda regisztrált embereknek kéne megbízhatónak lennie? azt meg semmivel nem tudod ellenőrizni.

2017. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, kedves kérdező.

Nem igazán vannak ilyen barátkozós oldalak, ez általában "belebotlós" alapon megy. Én például itt, gyakorin ismertem meg a volt internetes barátnőmet, egy sorozattal kapcsolatban.

El sem tudod képzelni, hányszor segített, hány napomat dobta fel. Azóta én is nyitott vagyok az internetes barátságok felé :) 13/L

2017. ápr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!