Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyenek új barátaim?...

Hogyan legyenek új barátaim? Szerintetek jó hely ehez egy lovarda?

Figyelt kérdés
Volt sok bartom de személyes okok miatt már nem a barátaim , csak egy maradt meg ,telyesen más a stílusa bulizós stb. nekem semmi bajom nincs az olyanokal csak nem is tudom nincs amiről szót váltani és a telefon beszélgetésün : Szia , hogy vagy , mit csinálsz , most le kell tenem... Szóval én rock hallgató, egy picit gótikus , de barátsgos , vicces, nem mondom hogy nagyon inteligens mert , hogy helyesírás 0 de a többi tantárgy kitűnő . Míg ő el nem tudom dönteni mit hallgat de általában popot , ő nagyon eleven, és ő is jó tanuló. Amikor elkűldök neki egy zene linket ő csak vissza írja hogy utálja , én meg csak mind egy mamla sohasem bántanám az embereket és akár menyire utálom azt a számot küldök egy mosolygó smilyt ,na de önbízalmam sincs hiszen egy olyan barátal aki mindenre az mondja ciki utálom amit csak én szeretek .Szerintetek Green Day , Bon Jovi, Betles , Queen, Tokio Hotel , ACDC stb. ciki ?

2017. febr. 13. 06:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk szerintem nem zenei ízlésre kéne alapozni egy barátságot.

Sőt, egy barátságban ez igazából tök lényegtelen.

2017. febr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A barátkozás olyan, mint a párkeresés. Minden helyszín alkalmas rá.
2017. febr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!