Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Internetes barátság?

Internetes barátság?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon sokat láttam a facebookon, hogy valaki annyira jó barátságot köt a neten, hogy már élőben is találkoztak. Már én is "próbálkoztam" többször, de valaki vagy fake volt, vagy nem volt közös témánk vagy sokkal idősebb volt. Hol tudnék normális, nem fake internetes barátot találni? Mielőtt jönnétek azzal, hogy a valóságban barátkozzak, kijelenteném hogy sok barátom van, de tök jó lehet egy olyan netes barát akivel naponta beszélhetek. :)

13/L



2017. febr. 15. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem innen is van netes barátom. :)

Ha idősebb lennél, veled is szívesen barátkoznék :/

2017. febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2017. febr. 15. 21:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
En anno a valzolon talaltam egy nagyon jo havert. Ez egy wapos chat volt. 15 eves ismerettaeg. Van egy nagyon jo barátom napi szinten beszelunk középiskolás barát.17 éve ismerem.középiskolában nagyon jo barátságok alakulhatnak.
2017. febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is, sajna a közép iskola egy kicsit odébb van, mert 7.-es vagyok :/
2017. febr. 15. 21:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az anyukámnak (62 éves) egy 15 éve tartó netes barátsága van egy másik, hasonló korú hölggyel. Ők az ország 2 végében laknak, és sosem találkoztak, de mindennap írnak egymásnak, illetve ingyen telóznak napi szinten:)
2017. febr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is a választ :)

És igen én is hasonló barátságra gondoltam

2017. febr. 16. 20:58
 7/12 anonim ***** válasza:

Az esély erre mindenhol meg van, de azért vigyázz magadra, kedves kis hölgy, ha javasolhatom. "Nagyon piszike" vagy még. :) De tényleg... nehogy bajba kerülj. Pontosan a fake arcok miatt, főleg.


Ha 16-17 leszel, esetleg akkor már szervezhetsz élő talit netről megismertekkel is, bár jobb 20 alatt óvatosnak lenni evvel, főleg lányoknak. Addig inkább örülj, hogy nem alakult még ilyen, számodra, lévén még csak 13 éves vagy.


Egyébként tök normálisnak tűnsz, csatlakozom az első hozzászólóhoz: én is leveleznék veled, ha idősebb volnál.


(Lehetnél a kislányom. :P :D Na jó, azért az nem, de csak mert azt se tudom, ki vagy, és mert meg van valahol a helyed valakinél.)

2017. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Barbara43 válasza:
Őszintén nekem a bffem netről van:D Star Stablében találtan rá és nagyon kedves:) 12/L
2017. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7. Válaszoló: Igen, teljesen egyetértek veled, van aki nagyon túlzásba viszi, találkozót biztos csak úgy szerveznék ha már beszéltem volna vele videochaten. Köszi a választ :)


8. Neked is köszi a választ :)

2017. febr. 17. 20:46
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet találni, én is pont ilyet keresek mint te, hogy dumálgatni neten.

Csak azt tudom mondani én is, hogy nagyon fiatal vagy még, én ezért nem is írtam neked. F

2017. febr. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!