Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem kedvelhetnek a lányok?

Miért nem kedvelhetnek a lányok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tehát, arról van szó, hogy azt vettem észre, hogy a lányok annyira nem kedvelnek. Igazából fogalmam sincs miért van ez. Lehetnek sejtéseim, ezt részletezem. Én igazából egy kicsit fura fiúnak tartom magamat, de viszont a lányokkal próbálok udvarias lenni. Általában jó indulatú vagyok, aki próbál sokszor vidám és figyelmes lenni. Ezt a lányok annyira nem veszik észre. Persze, ha valamelyik fiú haveron órán beszól, akkor minden lány oda van azért és egyből ő a legjobb. Hozzáteszem, azért néha én is részt veszek az órai „partizán" akciókban, de amikor mondják/látom, hogy ez már sok akkor abbahagyom. A haverjaim persze ettől még folytatják és így lesz nagy hírnevük, kb 12 éves szinten vannak ilyenkor. A lányok inkább ezekre a fiúkra mennem, hiába vagyok én jó indulatú stb. A másik pedig, hogy furának tartom egyesek szokásait. Mindig a sztárokkal jönnek, hogy milyen helyesek, szép. A halálom az, amikor a négereket istenítik ugyan ezekkel a jelzőkkel. Én azért mondtam, hogy szerintem ezt hagyják abba, meg ritkán őszinte vagyok ezzel kapcsolatban. Talán ez lehet a legnagyobb ok, hogy miért nem kedvelnek. A későbbiekben félek, hogy ez rossz hatással lesz/van, mert szeretnék barátnőt meg lány ismerősöket.


15/F


További szép napot :D



2017. febr. 16. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Lássuk...

-Ugyanolyan gyerekes vagy, mint az osztálytársaid, csak még félős is vagy

-Rasszista vagy

2017. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rasszista.....
2017. febr. 16. 18:37
 3/5 anonim válasza:

A lányok nagytöbbsége ebben a korban még a "menő" fiúkra bukik. Nekem bejön a viselkedésed. Valószínű, hogy nem a megfelelő társaságban akarsz érvényesülni.

14/l

2017. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát először is, azért ne aggódj hogy 15 évesen nem jön össze az életed kapcsolata, aztán középsuli környékén már a csajok se a "nagymenőket" fogják választani kizárólag, szóval több esélyed lesz (szerintem).


Ne szólogass be senkinek olyan céllal hogy megsértsd, megalázd, ez nagyon gyerekes, és sokszor a fizikai bántalmazásnál is nagyobb sebeket, lelki sebeket hagytok az illetőkben, te jól érzed magad attól hogy valaki miattad szorong és depressziós? Jól esik hogy otthon délután bőg az illető és a szülei szomorúak mert nem tudják mi a baj? Ha nem akkor állj ezzel le. Ne érts félre, tudom hogy jó érzés a másikat fikázni, én is ezt tettem, de megbántam, és bűntudatom van miatta.


Barátoknak lehet beszólogatni, viccelődni az teljesen más.



A lányoknak az ilyen sztárok nagy mániájuk volt mindig is, én se értetem soha :). De attól hogy te megmondod a "tutit", ők nem változtatnak ezen, és te sem leszel nekik szimpibb, szóval non-sens.



Egy lánnyal teljesen másképp kell (szerintem) kapcsolatot építeni, először ismerkedj meg vele, barátkozz, beszélgess, aztán fokozatosan közeledj hozzá, és mikor már szinte "legjobb barátok" vagytok, akkor tedd fel neki a nagy kérdést.

Te szerintem fordítva akarod csinálni a dolgokat, hogy össze jöttök és utána ismerkedtek meg. De még ha igent mond se lesz abból a kapcsolatból sok.

Minden kapcsolat úgy kezdődik hogy a lánnyal egyre több időt töltesz :).



De annyit elárulok neked hogy 1-2 év alatt annyira megfog változni ez a fiú lány kapcsolat a környezetedben, hogy egyszerűen rájössz hogy teljesen hibásan gondolkoztál, és vigyorogni fogsz hogy milyen gyerekek voltatok :). Nem sértésből mondom, csak én is pont így láttam a dolgokat annó.

2017. febr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. febr. 17. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!