Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerelem után mért nem müködik...

Szerelem után mért nem müködik a barátság?

Figyelt kérdés

2017. febr. 20. 09:08
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
mert önzőek sokan. ha nem az enyém, akkor rohadjon meg. Minden exemet felhívom a születés és névnapján. :)
2017. febr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mert gyűlöletté válik, minden hibát a másikra kenünk, azt megtöbbszörözzük, és emiatt nem tudunk, és nem is akarunk megbocsájtani.


Bár ez rám pont nem igaz. A legtöbb exemmel jóban vagyok, sőt olyan is van akivel barátok lettünk\maradtunk.

N

2017. febr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Voltam már szerelmes de igyekeztem mellette nem tönkretenni a barátságaimat ugyhogy vannak
2017. febr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Első, szerintem meg az az önzőség, ha valaki szakít, de magához akarja még barátság címén láncolni a másik felet, így esélyt se adva a továbblépésnek. Nem kell rosszban lenni, fel lehet hívni egymást mindig, haverként lehet élni, de nagy barátság a szerelem után egyszerűen nem egészséges.
2017. febr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én az exeim nagy részével baráti kapcsolatban vagyok. Vannak olyanok is, akik bemutatják az új pasijukat, mert szeretnék, ha megismerném és véleményt mondanék róla. Persze nem úgy, hogy szakítunk, és 1 hónap múlva jön az új emberrel. Ehhez azért idő kell. De ha békében válunk el, és túl vagyunk rajta, akkor nem értem, miért ne lehetne így. Ha valakit igazán szerettünk, akkor mindig fontos lesz valamilyen szinten.

F/34

2017. febr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5-ös, igen, de szerintem a kérdező arra gondolt, hogy szakítás után egyből legyen legjobb barátok.
2017. febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz elvonatkoztatni utána érzelmileg.
2017. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Férfiként mondom, hogy én azt tartom magára adó nőnek, aki szakítás után nem barátkozik az exével.


Nagy divat ma az, hogy férfiak ha már unják kapcsolatban a kötöttséget, hűséget, akkor keresik a békés szakításra a lehetőséget. Utána pedig arra törekednek, hogy az exükkel jó viszonyt alakítsanak ki, előbb segítik ha férfikéz kell (pl. lámpa felszereléséhez, bútor összerakásához), majd újra elkezdenek összejárni szexelni. Ilyenkor a nő azt tapasztalja, hogy volt exe az együtt töltött heti pár órában milyen normális (elkezd azon agyalni, hogy jó lenne, ha újra egy pár lennének), a férfinak meg ez így tök kényelmes.

2017. febr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#2 ......Mert gyűlöletté válik, minden hibát a másikra kenünk, azt megtöbbszörözzük, és emiatt nem tudunk, és nem is akarunk megbocsájtani.

És ha valóban a másik fel a hibás??!!:( erre gondoltál??!!

Gyulolom ha nem mondanak igazat 100 x is , és meg a szemedbe is néznek pláne, fogékonyak megy egyeseknek. :(

Szánalmas ha valaki nem tud nemet mondani és nincs benne tartás,

tudod minden ember más külső, belso nehéz megbocsajtani itt bent, de lehet neked 1-2 hét, jó neked :)

2017. febr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#9

Sajnálom hogy neked ilyen kapcsolataid voltak, ebben az esetben jogos a nincs bocsánat. Nekem egyik sem volt ilyen, a többséggel jó volt a kapcsolat, és normálisan váltunk el. Ezzel együtt nem egy hét múlva lettünk barátok, ahhoz azért kellett fél-egy év, amég letisztultak az érzések


#2

2017. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!