Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek csak akkor szállnak le rólam, amikor agresszívvé válok?

Figyelt kérdés
Miért nem értenek a szép szóból? Miért nem hagyják abba a csesztetést amikor megmondom, hogy elég volt, fejezd be?
2017. febr. 20. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert meg akarnak alázni ezzel is megerősítve önmaguk státuszát, és mert nem gondolják, hogy bármi probléma adódik a piszkálásodból. Ha esetleg iskolatársakról van szó, gyorsan és félreérthetetlenül meg kell értetned velük, hogy ne piszkáljanak.
2017. febr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A suliba verekedtem emiatt, mivel nekem sosem volt bandám, mindig egyedül voltam, ezért nem volt más választásom.


Most már felnőtt korban azért nem megyek hanyatt-homlok bele a verekedésben, most inkább csak verbálisan válok agresszívé, és gyakran ez elég is. Viszont utána elkezdik hiresztelni, azt, hogy milyen antiszociális, agresszív, beilleszkedni nem tudó paraszt vagyok. De hát ők kérték? akkor meg minek megy a rinya utána? Gyakran még a feletteseket is ellenem fordítják. Nem értem miért, valahogy azt érzem, hogy számukra elengedhetetlenül fontos, hogy ők győzzenek, bármi-úton módon, és vagy megalázzanak, vagy ha ezt nem engedem, akkor eltegyenek láb alól. Szóval egyik út sem valami jó, sem az ha hagyom magam, sem az ha szembe szállok...Fingom sincs mit tegyek, valamiért nem kedvelnek, nem szeretnek, pedig a léggyel se foglalkozok, el vagyok a saját kis világomban általában. Nem értem miért kell ennyire gerinctelen hernyó módon viselkedniük...és egymást támogatja a sok hernyó általában, mert a minősíthetetlen magatartásra általában van kereslet.

2017. febr. 20. 18:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszeru a megoldas. Ez a sok hernxo arra tanit mef, hogy hogyan kezeld az agressziodat. Gondolj rajuk mint edzo partnerekre. Nekem is full ugyan ez volt a helyzet. Azon kezdtem gondolkodni ha eleve ugy allok hozza hogy ezek fel akarnak idegesiteni akkor fel is fognak. Meg aztan gondolj bele ha megtanulod oket kezelni, meg persze a sajat agressziodat is akkor a veszelyesebb helyzetekben eszrevetlenul de talpon maradhatsz, mig a hernyok elegnek a pokol tuzeben.
2017. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!