Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt olyan barátotok, aki...

Volt olyan barátotok, aki gyakran jött azzal, hogy érzi a szellemek jelenlétét? Vagy hasonlóval hozakodott elő? Hogyan reagáltátok le?

Figyelt kérdés

Nekem volt egy ilyen barátnőm, túl szkeptikus vagyok, így, amikor azzal hozakodott elő, hogy a buszon egy szellemet érzett maga mellett elsuhanni, meg ilyenek, kissé elvette a kedvem a barátkozástól.


Persze más az számomra, ha valaki hisz a szellemekben meg más, amikor valaki azzal hozakodik elő, hogy szellemek jelenlétét érzi.


Nektek volt ilyen vagy hasonló ismerősötök? Belőletek mit váltott ki?



2017. febr. 13. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne más, hogy hiszi vagy érzi?Ha érzi, akkor evidens, hogy hisz is benne, ha meg nem érzi, nem látja, akkor miért hinné?

De mindegy is.Van ilyen ismerősöm, kíváncsiságot vált ki.Mivel tapasztaltam hasonlókat és hiszek benne, így ez közös téma. Teljesen normális, rendes emberek.

2017. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Volt egy olyan ismerősöm, aki eleinte csak úgy "érzékelte", hogy ott vannak vele, majd szép lassan szegényke bekattant és az animék világának mániákussága miatt azt hitte, hogy anime karakterek vannak vele és ő egy igazi angyal, akinek szárnya, tűzereje stb-je van.

Ez a folyamat két és fél év alatt játszódott le.

Úgy reagáltam le, hogy nem törődtem ezzel egészen addig, míg ez a barátságunk rovására nem ment.

Ez volt kb fél éve. Azóta sem beszélünk, nem is fogunk. Ő végleg megzakkant és már teljesen zakkant személyekkel haverkodik, azok úgyis totál megértik őt. Nem leszólni akarom őt, de mikor konkrétan a szexet imitálja a láthatatlan anime karakterrel, az már nem igazán normális állapot.


Sajnálom, hogy így alakult, pedig bírtam őt.



Egyébként, ha valaki érzi a szellemeket, azzal magában nincs gond. De mikor valaki már zakkanásig beleéli magát, na, azzal van.

2017. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Volt ilyen barátnőm.

Sokat elmond róla, hogy skizofrén és most is a zárt osztályon van.

Én személy szerint sem megerősíteni, sem megcáfolni nem tudom/merem a lélek útját halál után, mert ehhez kevés vagyok.

2017. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Még annyit had tegyek hozzá a sztorimhoz, hogy az én volt barátnőm is beleélte magát a szellemes dí-ba.


Mármint volt, hogy egy szellem érzékelése 1-2 hétig tartó sötétben fekvést - az ágyának el nem hagyását okozta, illetve járkált ilyenekkel foglalkozó dolgokra, mert ő érzi a szellemeket és akkor ki is ő valójában.


Ez válthatta ki belőlem azt, hogy amikor előjött ilyenekkel, hogy "most egy pár másodpercig egy szellem jelenlétét éreztem", akkor egy idő után negatív érzéseim voltak iránta.

2017. febr. 13. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor a barátnőd valami súlyosabb eset lehet.Aki szimplán csak érzékeli, mert van hozzá képessége, az nem csinál hűhót belőle és nem fekszik miatta sötét szobában.Valószínű hogy az a lány csak fel akarja hívni a figyelmet magára.
2017. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen barátom, aki szellemeket látott, és nagyon bele élte magát, és barátnőm is volt, aki Istent vélte látni és üzengetett is nekem, hogy ezt meg azt üzeni Isten nekem... Nem hittem neki, és a barátomnak sem, aki elragadtatta magát amikor szellemekkel üzengetett nekem. Hogy miért? Mert túlzásba vitték ők is mind a ketten, az egész busz minket figyelt ha valamelyikükkel együtt utaztam. Az, amelyik Istenről prédikált, hogy szokta látni, kinevettette magunkat a buszon és 5 éve kerülöm a társaságát! Kirúgták a munkájából is, ahol eladó volt. A szellem "látó" barátommal is megszakítottam a kapcsolatot, mert ő is szégyent hozott a fejünkre. Bizonyos keretek között még hajlandó vagyok ezeket elviselni, de a türelmem véges.
2017. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem is vannak bizonyos képességeim, néha én is érzek, látok dolgokat. Szerintem sokan csak szeretnének látni, és már minden apró pici dologra azt hiszik, hogy az egy szellem volt. Szeretnének mások, különlegesebbek lenni másoknál, vagy felhívni magukra a figyelmet.

Én sosem gubóztam be a szobámba, nem vagyok skizofrén, vagy pszichológiai eset.

2017. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!