Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit szólnátok ahhoz ha a...

Mit szólnátok ahhoz ha a legjobb barátod/barátnőd (azonos nemű mint te) és beléd szeretne? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van valaki akit nagyon szeretsz, és bármit megtennél érte. Összevesztek, de még ennek ellenére is legjobb barátodnak tekinted. Aztán kezd tőled eltávolodni és furán viselkedni a legjobb barátod, te pedig bármit megteszel, hogy vissza szerezd ( barátilag ). nagyon sokat veszekedtek, ő már nem akar a legjobb barátod lenni, mert már nem bízik benned ( legalábbis ezt állítja )mert sok hülyeséget csináltál, hogy kibéküljetek. De te mégis próbálkozol. Amikor már egy ideje nagyon hiányzik neked, és úgy érzed ő már nem akar veled foglalkozni, egyszer csak bevallja, hogy szerelmes beléd. Eddig csak arra vártál, hogy újra legjobb barátok legyetek. Mit reagálsz?
2017. febr. 26. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Megbeszélem vele a dolgokat. Kitartok mellette, úgy is megoldjuk majd.


*rossz a kategória amibe írtál.

2017. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Mit reagálnék? Részemről befejezettnek tekinteném a barátságot, és nem találkoznék vele többé. Egyrészt azért, mert egy belém reménytelenül szerelmes emberrel nem akarok kapcsolatot tartani, másrészt azért, mert igen fontos dologban félreismertem, tehát én magam sem a valódi személyt gondoltam barátomnak, hanem részben egy általam kitaláltat. Erre nincs szükségem.
2017. febr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nemedet esetleg életkorod írd le és könnyebben válaszólnak majd ,meg én is .
2017. febr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szimplán megérteném a "miérteket", és megszakítanám vele a kapcsolatot.

1.) Nem vagyok meleg, nem is vonz a téma. Így csak neki okoznék fájdalmat, hogy minden nap velem van, de soha nem viszonzom, amit akar.

Emellett szintén fájna neki, ahogy egy lánnyal összejövök.

2.) Zavarna ha egy férfi közeledne felém, és megundorodnék tőle.


Ez van, néha könnyebb elengedni. S ezt megbeszélni, barátságot tovább folytatni a régi kerékvágásban? :D

Annak hatalmas respect jár.. millióból 1

2017. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szakítsd meg a kapcsolatot vele:/ Hiába legjobb barátod.. Másképp tekintenétek már egymásra. És neki csak rosszabb lenne. Ugyanis te nem tudod viszonozni a szerelmét.. Ez a barátság már nem működne.. Miután már ezt tudod , egy ölelésben is lehet hogy kellemetlen élményed lenne már ://
2017. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Már nem azért, de ehhez hogy jön az asztrológia?
2017. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!