Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy fogadjátok el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy fogadjátok el, hogy a párotoknak egy ellenkező nemű a legjobb barátja?

Figyelt kérdés

Barátomnak sokáig egy lány volt a legjobb barátja, még akkor is amikor mi már együtt voltunk, eleinte nem volt semmi problémám a lánnyal de aztán sok minden kiderült, ami nekem nagyon nem tetszett. Például az, hogy melltartós meg hasonló képeket küldött a barátomnak.

Barátom nem akarja elhinni, hogy a csaj nem bír engem pedig nyilvánvaló, elég ha azt nézzük, hogy ahányszor összefutottunk vele, emberszámba se vett engem. Most már annyira nem beszélgetnek, mert barátom tud róla, hogy nem bírom a lányt, de most van egy olyan bizonyítékom arról hogy tényleg nem bír, hogy szerintem most már végre igazat adna nekem a barátom, mert eddig mindig védte a csajt. Ha ti ilyen helyzetben lennétek, elmondanátok a párotoknak? Hogy őszinte legyek, nem akarom, hogy a barátom azt higgye, hogy a csaj egy szent és mindig csak én gondoltam túl mindent.


2016. júl. 12. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, ez a melltartós dolog elég meredek... Elmondhatod neki, de ha amúgy is hanyagolja a csajt, bízol párodban, és tudod, hogy nem akar tőle semmit, akkor felesleges ezen pörögnöd. Én nem nagyon erőltetném a témát.

Nekem is volt olyan (most már csak) exem, akinek csaj volt a legjobb barátja. Nálunk ez nem volt gond, összespanoltam a csajokkal, és jártunk együtt bulizni. Mostani páromnak is vannak lány barátai, az egyiknél én is éreztem, hogy nem szimpatizál velem, de én egyből a csaj elé álltam, és megkérdeztem, hogy mi a problémája velem. Ezután volt még 1-2 csúnya húzása, amiről meg is mondtam a véleményem, végül elém állt, és elnézést kért mindenért, most már normálisan viselkedik. Ezt javaslom amúgy neked is, ha rendezni akarod a dolgokat, akkor a csajjal beszélj, nem a párodat győzködd, mert elég visszásnak tud hatni.

2016. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De szerintem ezt először a barátomnak kellene megbeszelnie vele, nem? Megkerdezni tőle, hogy van-e valami baja velem. Szerintem ha én írnék a csajnak kiröhögne meg azt mondaná hogy én vagyok a hülye, közben meg tényleg rengeteg jel arra utal hogy ki nem állhat engem. Csak ezt a barátom nem akarja elhinni, hogy bármi baja van velem mert hogy sose említette. De ő meg sose kérdezte. Igazából csak azért szeretném elmondani a barátomnak, mert akárhogy is bizonygattam soha nem hitte el nekem, mert hogy a csaj mindig elmondja a véleményét... Hát rólam lehet hogy pont nem mondta el. És nem szeretném ha a barátom azt hinné hogy az a lány egy szent, mert nagyon távol áll attól. Csomószor megbantott engem a lány de a barátom annyival lerendezte, hogy a lány nagyon érdekes figura és próbáljam elfogadni, közben meg a csaj soha meg se próbált elfogadni engem.
2016. júl. 12. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Második exem legjobb barátja egy meleg srác volt.
2016. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Riválisnak tekint a lány. Azt akarja amit te és talán meg is kapja.
2016. júl. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szerintem féltékeny, de amúgy nem fogja megkapni a barátomat, mert ő mindig csak barátként tekintett a lányra
2016. júl. 12. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Te gondolod úgy, hogy a csaj nem kedvel, igaz? Akkor miért a párodnak kéne ugrania? Nem tudsz kiállni magadért, meg konfliktust kezelni?

Ne írogass meg hasonlók, hanem találkozzatok. Ha tudod, merre szokott lenni, akkor ott, ha nem, akkor csak amiatt írj rá, hogy szeretnél vele találkozni. Kimagyarázhatja magát, persze, de ha te egyenesen odamész hozzá, és normálisan, nem támadóan elbeszélgetsz vele, elég könnyen lefegyverzed (mondhatni). Már csak amiatt is, mert kevés manapság az olyan ember, aki nem menekül a konfliktusok elől, hanem bátran beleáll, és megbeszéli a dolgot a másikkal. Pedig ez lenne a normális, szerintem.

2016. júl. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, ezt mondja, mi mást is mondhatna...


A feleségemnek ugyanilyen fiu barátja volt. Segített a srácnak, mert hogy az bajban van, aztán egyszer csak bevallotta hogy meg akarta csókolni a fiú... de ő nem ment bele - mondta ezt akkor - és kérte lehessenek továbbra is barátok, mert hogy ez neki milyen fontos.


Aztán érdekes később bevallotta, hogy több minden is történt.


Általában az van, hogy az embereknek van egy meggyőződésük - mint most neked is - és az azzal ellenkező jeleket elbagatellizálja, az egyezőket meg súlyozottan figyelembe veszi. Te most el sem akarod hinni ami történik. Ugyanígy voltam én is.

2016. júl. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!