Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szakíthatnám meg ezt a...

Hogyan szakíthatnám meg ezt a mindenképpen káros "barátságot" annélkül hogy nagyon megbántanám?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki 8 évig az osztálytársam volt és hát elég viharos volt a kapcsolatunk. Néha legjobb barátnők voltunk néha pedig teljesen lealázott mindenki előtt...kihasznált mikor nem tanult a dolgozatokra vagy mikor pénz kellett neki vagy egyszerűen nem volt kivel beszélni...aztán belevitt a rosszba is...néha sajnos egészen törvénytelen dolgokat tettem az oldalán sőt rászoktam miatta a cigire is. Néha még piáltunk is együtt...a legtöbbször elárult és becsapott de én naiv voltam és kötődtem hozzá...most viszont mind a ketten új suliba mentünk...nem is ugyanoda...viszont közösen utazunk mert egy helyen lakunk így csak akkor tudom kikerülni mikor korábban hazamegy vagy játsza a sértettet...az az időszak mikor vele lógtam eddigi életem szégyenfoltja lett és mikor kénytelen vagyok vele utazni akkor is borzalmasan gáznak érzem hogy ilyen emberrel beszélek...nem mintha én több lennék tőle...dehogyis...mindössze én nem gondolom hogy a hazugság és a csalás a megfelelő út...és próbálom megszakítani vele a kapcsolatot ami már majdnem sikerült is de mindig összefutunk vagy ír nekem és kénytelen vagyok vele beszélni mert nem akarok olyan bunkó lenni. Szerintetek hogyan tudnám lerázni annélkül hogy nagyon megbántanám? Mert bár sokszor kikészített én nem akarom hogy miattam legyen szomorú...és őt ismerve a szomorúságát kivetítve olyan pletykákat terjesztene rólam amik mindenképpen sértőek és elhordana minden kis ringyonak hogy ő mindig ott volt nekem mindig segített én meg hogy kib*sztam vele. Egyébként bizonyos értelemben butábbnak is tekinthető a jegyei alapján mindenképp...és nem is tudok vele normálisan olyan dolgokról beszélgetni aminek mélyebb értelme van...én egyetemre készülök és vannak céljaim ő pedig csak úgy él a világban...van amiből jó persze csak nem használja ki..és engem is idegesített egy idő után hogy inkább puskázott és egyest kapott minthogy rászánjon 1 órát és megtanuljon bármit is...szerintetek mit kéne tennem? Teljesen tanácstalan vagyok :( 15/L

2017. febr. 27. 20:29
 1/1 anonim válasza:
Tudod, ilyen p@rasztal nem lehetsz kedves.. Detto ugyan ez van nálam.. egyszer lekvárt kent a hajamba az a bizonyos "barátnőm" csak mert én szedtem előbb.. a pénzt is ellopta tőlem én meg nem tudtam ebédelni🙃😑
2017. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!