Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyi idő alatt fog tönkre...

Mennyi idő alatt fog tönkre menni? Nem vesi észre, hogy amit csinál, az HELYTELEN!

Figyelt kérdés

Van egy barátom (15) aki nagyon közel áll hozzám, de ez távoli kapcsolattá fog válni, azthiszem napokon/heteken belül...


Tavaly év végén alkoholmérgezéssel került kórházba (szilveszter előtt pár nappal) és innentől kezdve már csak lefelé van...


3 hónapja rászokott a cigire, persze szerinte ő nem függő, de napi 5-6 szál a minimum (legtöbb 12 amiről tudok).


Minden hétvégén be van rúgva, volt, hogy suli alatt is... Bement másnaposan és suliban is ittak , meg utánna is, aztán sírt nekünk, hogy jaj minden baja van, jaj most hányt... De szerinte ez nembaj...


Van egy szorosabb baráti körünk, mindenki mondja, hogy nem ez a jó út, de szerinte mi vagyunk a hülyék, és kussoljunk.


De ez elég volt... Mostmár tényleg... Rászokott a fűre is...


Szerintetek mi lesz a sorsa?



2016. febr. 17. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy ok nélkül jött ez rá, lehet valami gondja van. Csesztetés helyett megpróbálnék segíteni neki, ha már a "barátom".
2016. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs semmi gondja... Mindene megvan, semmiben nincs megkötve a keze... Mindent elmond... És ő csak arra fogja, hogy egyszer élünk.
2016. febr. 17. 15:42
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Most fiatal! Most kell kiélvezni az életet, egyetem után melóba, párkapcsolatba gyerekkel már nem fogjátok tudni mert utána már csak arról szól a hátralévő életetek hogy kötelesség, felelősség, elvárások minden téren.
2016. febr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor sem kell holtrészegnek meg cigisnek lenni... Nem mindegy, hogy szórakozok most, majd elmegyek 45-50 évesen, vagy inkább nem szórakozok, több pénzem marad, és elmegyek 75-80 évesen. Én látok pár év különbséget.
2016. febr. 17. 16:04
 5/9 A kérdező kommentje:
Én 16 vagyok (fiú).
2016. febr. 17. 16:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az addig oké hogy most fiatal de én se így élem ki magam. Ennyi pia nélkül is lehet tini a tini. Én is szoktam néha alkoholt fogyasztani de nem esek át a ló túloldalára mert ott lebeg a szemem előtt a lecsúszott alkoholista 6gyerekes minimálbérből élő anya helytelen modellje. Tudom, hogy ez eléggé túlzás de így legalább nem esek át a ló túloldalára. A cigi meg véleményem szerint drága, büdös és egészségtelen. Lehet, hogy unja magát azért piál ennyit. Az is lehet hogy rossz példa van a szeme előtt és nem látja, hogy akár rossz vége is lehet. Lehet benő a feje lágya és tényleg csak átmeneti időszak de az is lehet hogy nem. De ha nem is érdekli az hogy ezzel a barátait is elveszítheti én meghagynám magának. Azért döntse már el hogy a pillanatnyi jó érzés állapota kell neki amit az alkohol, fű, cigi okoz neki vagy egy barát aki ott van melletted. De most nem azt akarom mondani, hogy soha ne csináljon ilyeneket mert tényleg ki kell élni magunkat, csak mértékkel kéne, mert tényleg ha nem elég erős akkor majd nagyon nehezen jön ki ebből a korszakából vagy sehogy
2016. febr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kaposztara es fure sem lehet raszokni.

Nem lehet vele mit tenni. Tonkre teszi.magat s jo nagy uteseket mer magara. Hagyd. Majd rajon amikor 1 oraig nem birja cigi nelkul es ket napig alkohol nelkul.

2016. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd veszni, úgysem tudsz mit tenni. Gazdag szülők elkényeztetett fiacskája, aki nem ismeri a korlátait. Neki magának kell megtapasztalnia a határokat, s ha közben rámegy, az nem a te hibád lesz.
2016. febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 TOP1ANSWER válasza:
52%
Gyökerek vagytok már bocsánat.. :D a gimis éveimet végig szívtam és kutya bajom nem lett , 2 éve egyetemre járok (vegyészmérnök) azóta kicsit ritkábban szívok :D Vicces hogy mindenki a gimiben a kis szentfazekat játszotta meg néztek hogy sokat járok bulizni, füvetek és rohadt jó gimis éveim voltak és a fikázóknál jóval többre vittem. Pár év múlva meg majd pampoghatnak a mekiből a 100ezres fizetésükkel hogy milyen igazságtalan az élet .
2016. febr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!