Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha van egy fiú,...

Mit tegyek, ha van egy fiú, akivel barátkozni szeretnék? (13/L)

Figyelt kérdés

Nem szeretnék járni vele, meg semmi, mert szerintem ennyi idősen még korai (ő szerint is).

Az a helyzet, hogy nagyon szimpatikus nekem, és olyan jó lenne vele haverkodni. Mondjuk együtt elmenni biciklizni, gitározni.

Hogy kerülhetek hozzá közelebb? Hogyan próbáljak meg a barátja lenni? Mind a ketten 13 évesek vagyunk, osztálytársak.



2017. febr. 27. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Bökd meg facen, ma ez a trendi.

Vagy csak egyszerűen légy a közelébe, és ha mond valamit, szólj hozzá te is.

2017. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ismerős a szitu. (:

Próbálj beszélgetést kezdeményezni, például tegyél fel neki egy kérdést, ami érdekel vele kapcsolatban és abból kialakulhat egy csevegés. (Ez velem is volt így.)

Segíts neki amiben tudsz, bár az én tapasztalataim szerint az ilyen barátságok nem lesznek túl hosszú életűek, kivéve ha a srác is ugyanúgy érez, mint te. Törődj vele, de semmiképp se nyomulj!

Minden esetre szurkolok nektek, remélem közelebb kerültök egymáshoz.

2017. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mojjo ***** válasza:
Ha mindketten gitároztok, akkor egy együtt zenélés nagyon jó ötlet. A zene nagyon jól össze tudja hozni az embereket (nem, nem feltétlen _olyan_ értelemben) és amúgy is tökjó dolog. Szóval én egy közös gitározást belengetnék nála :)
2017. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Próbálj meg keresni egy közös témát, amit ugy érzel hogy mindkettőtöket érinti...vagy kérd el tőle a házit facen, és aztán (miután megköszönted természetesen) kérdezd meg hogy miujsag. 😏😆😌
2017. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz tényleg összejönni vele, akkor könnyű. Hol tartotok? Szóba tudsz elegyedni vele könnyen? Vagy nem beszéltek?
2017. febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ó még korai...

Nekem 12 évesen volt az első barátnőm, de már 6-7 évesen is ölelkezgettünk, meg beszélgettünk dugásról,

igaz annyit tudtunk akkor még csak róla hogy azt a nagylányok csinálják :D

Szóval nem is értem mi ez a magyarázkodás :)

2017. márc. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy csak most válaszolok :)


1# Köszi a tippet XD


6# De most komolyan, én nem magyarázkodok :D


Mindenkinek köszi a válaszokat!

2017. márc. 5. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!