Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék új barátok...

Hogyan szerezhetnék új barátokat, ismerősöket?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyén hangzik meg minden.. de régen nagyon sok barátom lett az internetről, bár akkor még elég fiatal voltam és idővel elkoptak. Mindannyian nagyon sokat változtunk, gondolom ez lehetett az oka. Régebben voltam fent "társkereső" oldalon de nem párkeresés céljából hanem csak azért, hogy tudjak beszélgetni másokkal és jól éreztem magam de mióta van barátom ezt nem tehetem meg és már amúgy sem férfiak társaságára vágyom. Egy kis városban élek, itt nem nagyon van lehetőség az ismerkedésre, a munkahelyemen pedig kb mindenki idősebb nálam és kicsit távolságtartók. Nincs semmi hobbim, érdeklődési köröm csak úgy elvagyok. Van valami ötletetek?

20 éves vagyok.


2017. márc. 1. 11:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Hátha èlőbe nem sikerül, akkor próbálkozz neten.. Rengeteg ilyen oldal van,esetleg fórumok. Èn mondjuk online játèkokba szoktam mèg:)

Chat.hu vagy ilyesmi.

De beszèlgetek èn is szívesen,ha gondolod.

23N

2017. márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!