Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan és hol szerezhetnék új...

Hogyan és hol szerezhetnék új ismerősöket, pláne barátokat?

Figyelt kérdés

Új városban kezdtem az egyetemet, és nem ismerek itt senkit a csoporttársaimon kívül. Hiába vagyok velük jóban órán, órán kívül senki nem hív sehova, mert úgy tűnik, mindenkinek már megvan a saját baráti köre, és másokkal szerveznek programokat, így nem alakul ki egy baráti kör.


Ezért magányosan telnek a napjaim, és nem tudom, mit kellene tennem, hogy találjak egy társaságot, ahova tartozhatnék.


Mit tanácsoltok? Voltatok már esetleg hasonló helyzetben?


2013. nov. 6. 17:43
 1/2 anonim válasza:

Talán "csoport buli"-t kéne szervezni! Persze ez így nem elég az üdvösséghez. Nem tudom mennyire vagy társasági ember, de lehet, hogy NEKED kellene egy picit változni...


Biztosan van érdeklődéi köröd. Keress a neten egy olyan közösséget, akik a Te témádban nyomulnak, regisztrálj, ismerkedj, járj találkozókra, stb. Ha ez sem megy, akkor veled van a baj...

2013. nov. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keresd fel a helyi Jobbik Ifjúsági Tagozatot.Ott nem barátokra hanem bajtársakra lelsz.
2013. nov. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!