Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kihallgattak minket miközben...

Kihallgattak minket miközben beszélgettünk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A minap söröztünk egy barátnőmmel a város szélén ahol lakik egy másik lány akivel nem igen van jóba senki sem meg az ő barátaival sem, én szoktam vele beszélgetni. Mind lányok vagyunk.

észrevettük hogy kijöttek a barátnőivel aztán meg eltűntek. A végén kiderül végig egy bokor mögül hallgatóztak miket beszélek Sárával(bnőmmel) és persze ők is szóba kerültek. A lány az ő barátnőit nekem beszéli ki. A végén megláttuk őket és annyit mondtak hogy ja amugy csak kerestünk valamit a bokorba de nem találtuk meg.Azóta nem beszéltünk. Sárával elég szarul vagyunk emiatt mert egyébként nem vagyunk pletykásak de a lányok azóta nem jelentkeztek. 16 évesek vagyunk. Mit csináljak? Irjak rá?


2017. márc. 2. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha felnősz, ettől nagyobb problémáid is lesznek.

Mellesleg a sör büdös, inkább egy pohár bort kortyolgassatok, az nőiesebb, ha már annyira iszogatni akartok.

2017. márc. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Egyébként nem vagyunk pletykásak",ezt írtad.

Ha nem mondtatok rájuk semmit, csak jót, akkor nincs gond.

Ha pedig mást is, akkor bizony pletykásak vagytok egyébként!

A bokorban hallgatózó lányok is erről akartak meggyőződni szerintem...

2017. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Mellesleg a sör büdös, inkább egy pohár bort kortyolgassatok, az nőiesebb, ha már annyira iszogatni akartok." Én férfi létemre utálom a sört, de egyszerűen fel nem tudom fogni, hogy jön valaki ahhoz, hogy megmondja ki mit ihat?
2017. márc. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!