Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Hogyan tudnék...

Mit tegyek? Hogyan tudnék jobb barát lenni?

Figyelt kérdés
Ugye én most lettem 9.-es már több mint fél éve és hal istennek már megvan az a tipikus "legjobb barátnőm" habár lehet ezt csak en gondolom így.. a barátnőmnek szerintem csak egy vagyok a sok barátnő közül.. sok ismerőse van főleg a volt osztalytarsa akivel 8 évig mindig együtt voltak.. lehet velem van a baj de nekem ez néha olyan rosszul esik hogy van nálam közelebbi barátnője.. tudom kicsknyes a felfogásom de nem tudok mit tenni😂 tehát szerintetek ezt csak úgy fogadjam el vagx kérdezzek rá hogy akkor most ki is akivel jobban elvan.. sajnálom ha hülyeseget kérdezek.. 16/L
2017. márc. 3. 17:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd meg sztem mert ez elég féltékenykedősen hangzana. Amúgy ha azok a barátnői nem a ti osztályotokba járnak akkor végülis egész nap veled van a suliba a barátnőd. Nekem is van egy legjobb barátnőm és neki is vannak más barátnői akikkel ugyanolyan joban van mint velem de én ahelyett hogy féltékenykednék megyek velük együtt aztán jót szórakozunk.16L
2017. márc. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!