Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek lányként hol...

Szerintetek lányként hol lehet lehetőségem összehaverkodni meleg fiúkkal?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem megfelelő a kategória, és az is, hogy alapjáraton hülye kérdés ez, de úgy éreztem, muszáj feltennem.:D

Sajnos a környezetemben nem igazán vannak meleg srácok, engem viszont nagyon érdekelne, milyen velük lógni, beszélgetni. Mindenki azt mondja, különlegesen mély barátságok tudnak születni így, és kíváncsi vagyok, mennyi alapja van.

Szerintetek mit tehetnék az ügy érdekében? Ha egy csaj ilyen szándékkal közeledne hozzátok, nem néznétek hülyének? :D



2017. márc. 5. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Korhaz, orvosi.

En noverkent latom, hogy a mai fiatal dokik fele kajak meleg.

Es rendesek meg ertelmisegiek.

2017. márc. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt simán tudsz ismerkedni, bár az esetek nagyjában nem lesz belőle találkozó sem...

Amúgy kötve hiszem, hogy ne lenne meleg az ismerős körödben, mindössze nem tudni róla.

2017. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%

ők nem olyan szeretnivaló kedves fiúk, és nagyszerű önzetlen barátok, mint a filmekben

többnyire önzőbbek, szemetebbek, egoistábbak és felszínesebbek, mint a hetero pasik, csak sokkal mocskosabb szexuális élettel.

nem homofóbiából mondom, ami engem illet, letojom őket, magánügyük. Csak tájékoztatni akarlak, hogy tudj mérlegelni, tényleg szükséged van-e ilyen barátokra.

2017. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Dettó olyanok, mint a lányok, csak idegesítőbbek. :D
2017. márc. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Irj ha gondolod :)


27/melegF,

2017. ápr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!