Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Sziasztok az a baj hogy, nem igazan lettek barataim a suliba aki volt legjobb az el ment.. Szoktak hozzam szolni meg ilyesmik... De meg is oly egyedull erzem magam :( szunetekbe fokent szoktam beszelgetni masokkal de olyan erzesem van mintha zavarnak :( altalonsba vaganynak tartottak jo fej voltam (vagyok)jo stilusom volt (van) kedves vagyok meg minden lehet az a baj hogy, rengetteget hianyoztam :( mert sokszor vannak egeszsegugyi probkema ezt nem SAJNALTATASBOL irom lehet az is a baj hiaba ott vagyok par napot nem erzik hohy, szamithatnak ram dr amugy van olyan aki szokta kerdezni hogy, miert nemvagyok suliba meg ilyesmi meg aztan az a nagy baj hogy, az egesz osztaly fiu egy lany sincs akivel dumcsizhatnak a sminkekrol meg ilyesmik... :( tavaly volt de el koltoztek pedig vele tok jol el voltam... Tudom hogy, azt gondoljatok hohy, megint valami hisztis tini... De nem..nem mutatom ki hogy faj! Regi baratoimbol se maradt sok akikkel talizok neha volt osztaly tarsaim azokkl jott el dumcsizok :) az is a baj hogy, el koltoztunk es ahol regen lakttunk ott volt egy nagyon jo barinom legjobb evekig de most mintha el felejtene o is. Neha dumalunk de mar nem ugy mint reg jo ha baj van ott van telleg! Nem csak o mas is ! Csak jo lenne ha nem csak akor lenne valaki velem :) olyan maganyos vagyok de mar tel otta csak szenvedek sokat sirtam felek hogy, egyedull maradok :( pedig voltam mar tavorban is ott hamat ossze baratkoztam mindenkivek tokre szerettek meg verset is irtak nekem :) csinaltak nekem ajandek dobozkat:) ha valakit nem birnak nem kap ilyent szerintem :)) szoval nem hisszem hogy, baj lehet velem mashol tokre ossze baratkoutam mindig de valahogy itt nem sikerult szerencse hogy utolso evem :) ne harizatok hogy aokkat irtam , es hogy ekezet nelkul de telon irok! Koszi ha el olvasatok es ha irtok jo lenne ha kaonk valami osztozo profi valaszt a helyzetre :) 17/L
2017. márc. 6. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:

bocs, hogy ezt mondom, de a leírtak alapján mégiscsak úgy néz ki, mintha ez egy hiszti lenne vagy nem is tudom.


rengeteg kortársad van, akit szarba se vesznek, és lehet ott sok dolog múlik azon is, hogy ő hogyan áll hozzá.


de te leírtad azt, hogy közvetlen vagy meg barátkozol mindenkivel könnyen, és igazából kapcsolatban is vagy az emberekkel.

akkor hol itt a gond?

2017. márc. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hisztis ! De amugy lehet igazad lehet... De meg ia jo lenne egy lelkitars mint reg :(
2017. márc. 6. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:

jó lenne, de ritka, mert a többség nem ezt látja értéknek, hanem a külsőségeket meg a népszerűséget.

nem igénylik azt, hogy esetleg érdekeljen is, mi van vele. az annál inkább, hogy lájkoltad-e az új profilképét vagy bekövetted-e snapchat-en...ilyen ez a világ :D


én már beletörődtem, hogy nem találok olyan embert, akivel lehet rendszeresen összefutni, és komolyan érdeklődik, mi van velem.

pedig én aztán soha nem szabtam helyi határokat a dolognak. régebben elutaztam az ország másik végébe is, hogy találkozzak egy ismerőssel. szépen lekoptak, ez van. 24/F

2017. márc. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom , hogy mit írjak ere... Az a baj , hogy egy barátság kötéshez nagyon sok dolog kell.. Kezdetben egy közös téma, bizalom kiépítése, közös pillanatok, egymáshoz való nyitottság és emellett ápolni kell, olyan mint egy kiskutya, ha nem adsz neki enni éhen hal. :) Az a baj manapság sokkal nehezebb mint régen, mivel ahogyan az előttem válaszoló megírta nagyon jól, a felszín számít..Kivel lógsz, hány lájk van a profilképeden, mibe öltözöl , hogyan nézel ki és csak utána jön , hogy milyen ember vagy.. Amit amúgy nagyon tragikusnak látok :( Mert amúgy ezek tök mellékesek :D Szerencsére én pont kicsúsztam ebből a generációból :D Fogalmam sincs , hogy te mit rontasz el :S Lehet , hogy velük van a probléma, vagy nagyon különböztök ami amúgy nem mindig baj :) De azt tanácsolom neked , hogy próbálj meg nyitottabb lenni és akit eddig valami miatt megítéltél vagy nem szimpatizáltál vele próbáld meg megérteni , próbálj másokkal türelmesebb lenni és keresd a közös nyelvet, a közös témát , a közös időeltöltést :) Mást nem tudok tanácsolni , minden csak rajtad áll , ha igyekszel semmi sem marad megfizetetlenül :D :D Bízok benned és sok sikert :D Ügyes legyél :D 21/F
2017. márc. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok mindig csak pozítivan jo ejt nektek *-*
2017. márc. 7. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!