Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek lány barátaim?...

Miért nincsenek lány barátaim? 16f

Figyelt kérdés
Külsőmmel nincs gond. Ápolt vagyok és nem úgy öltözködök, mint aki el lenne hanyagolva. Sportban nem vagyok túl jó csak teniszben. Fociban meg az ilyen tesis sportokban mindíg utolsónak választanak. Ezért néznek le a lányok? Vagy rossz stílusom van? Ha megismerkedtek egy lánnyal aki nem stréber(bocs nem találtam jobb szót) akkor hogy kezdtek el vele beszélgetni? Hogy keltitek fel a figyelmét?

2017. febr. 21. 20:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ilyen esetben számít a külső megjelenés egyáltalán?
2017. febr. 21. 20:08
 2/11 anonim ***** válasza:
miért akarsz lányokkal barátkozni? meleg vagy?
2017. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem világos: most barátokat szeretnél, vagy barátnőt? A leírás alapján mintha fel akarnál szedni egy lányt.


A barátságnak nincs romantikus és szexuális töltete, szóval nem számít a vonzó külső vagy a sportosság. Csajbarátok esetén ugyanazok a fontosak, mint srác barátok esetén: érezzétek jól magatokat együtt, dumáljatok jókat, hülyüljetek jókat, ha erősebb barátságról van szó, számítsatok egymásra, beszéljetek meg dolgokat, stb. Ha nincs más, a beszélgetést általános témákkal indítja az ember, de jobb, ha eleve van valami, amin keresztül tudtok kapcsolódni (közös múlt, közös program, közös érdeklődés). Bármi, amit erőltetni kell, az se nem kölcsönös haverság, se nem kölcsönös vonzalom, felejtős.

2017. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én jelentkezem barátnak!:) L
2017. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Suliban eléggé adja magát a téma: suli, házi, doga, milyen óra lesz, stb. :D Nem tudom, hogy nézel ki, semmit sem tudok rólad, így elég nehéz megmondani. Fiúbarátaid vannak? És tényleg nem egyértelmű, hogy barátot, vagy barátnőt szeretnél-e most. Barátságnál nem számít a külső, sőt sok lány olyan fiúkkal barátkozik, akik úgy nem jönnek be neki, mert ugye a barátság különben könnyen átcsaphat másba.
2017. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak egyszerű barátot semmi olyat mert ahányszor volt barátnőm mindíg lekoppintottak egy idő után mert uncsi vagyok...:( Szóval erről így lemondtam
2017. febr. 22. 20:34
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Mert a nemeket nem azért választotta külön Evolúció bácsi, hogy "barátkozzanak" egymással, hanem hogy szaporodjanak.
2017. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Oké, hogy te a nőkkel kizárólag dugást (vagy végső soron ahhoz vezető) tevékenységeket tudsz elképzelni, de a személyiségfejlődésed félresiklását nem kéne az evolúcióra kenni.
2017. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tulajdon képpen igaza van😀Csak már nem vagyunk ősemberek
2017. febr. 22. 22:44
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem, nem vagyunk. És szeretjük is ezt teli szájjal harsogni. De szűklátókörűség azt gondolni, hogy az evolúciós törvények ránk nem vonatkoznak. Tetteinket, vágyainkat, életünket ugyanazok a hormonok, ösztönök irányítják, mint egymillió éve. Csak kitaláltunk rájuk egy rahedli hangzatos elnevezést.
2017. febr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!