Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kikészítenek érzelmileg a...

Kikészítenek érzelmileg a barátnőm!? (lent)

Figyelt kérdés

Már egy éve, hogy járok a barátommal. És a legjobb barátnőmmel a viszonyom kicsit romlott, mert több időt töltöttem a barátommal. Ezt meg is beszéltük végül, hogy ő azért távolodott el tőlem, mert zavarta, hogy nem törődöm már vele annyit,én bocsánatot kértem és azóta igyekszem, hogy helyrehozzam a dolgot. Egy ideig nem is volt semmi baj, de most úgy viselkedik velem, hogy az hihetetlen, sokszor semmibe vesz, megalázóan, lekicsinyítően beszél velem, folyton verseng, hogy jobb legyen nálam, pedig én soha nem voltam olyan, aki őt el akarta volna nyomni, utánoz engem szinte mindenben.. És mikor a suliban a féléves átlagom jobb lett az övénél, azóta ezeket mégjobban fokozza..Engem kikészít érzelmileg ez és nem tudom hogy reagáljam le.. Igazából elég zárkózott vagyok és ő vele volt közelebbi kapcsolatom, de most elveszve, kényelmetlenül érzem magam az osztályomban, és mivel még mindig mellettem ül.. mert ugye én mindig segítek neki annak ellenére ahogy viselkedik, sugárzik belőle a negatív energia, teljesen legyengít, akármennyire is próbálom figyelmen kívül hagyni.

Szerintem fontos tudni, hogy én eddig egy olyan lány voltam, akinek elég sok barátja volt, elégedett voltam magammal, volt egészséges önbizalmam, vidám, optimista voltam.. de mára egy negatív szemétdombnak érzem magam.. Lehet, hogy nem tűnik nagy dolognak ez az egész így, mert nem fejtettem ki, de a lelkivilágomra hatással van és nem tudom mit tegyek. Sajnos elülni nem tudok, nem akarok egyedül maradni sem, mert elég kicsi a környezet ahol élek, és mióta a barátommal vagyok, azóta mindenki csak próbálja vágni alattam a fát, gondolom irigyek.. De nem akarok önteltnek tűnni azzal, hogy ezt mondom.. csak folyton a kapcsolatunkat is kritizálják.. A barátom édesanyja pszichológus és neki is elmondtuk a helyzetet (amúgy ismert család a városban) és ő is azt mondta, hagyjuk figyelmen kívül ezt, mert irigyek és csak a kárunkat akarják, de így nem tudom.. Mi mást tehetnék?



2017. márc. 9. 18:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, kikészít*
2017. márc. 9. 18:41
 2/5 anonim ***** válasza:

Irigy a bolondka.

Mutasd meg neki, hogy erős vagy ez téged nem húz le, és legyél még jobb.

Legyen ez hidegháború, úgy győzd le hogy csak a végén vegye észre.

Az ilyen nem barátnő.

Velem bármikor beszélgethetsz.

l

2017. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Egy beszélgető/levelezőpartner mindig jó! Ha esetleg van kedved, írj privátban :)
2017. márc. 10. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyerekes és önző !Am azzal tudod megleckéztetni ha eltàvolodsz tőle és làtja rajtad hogy nem tud megtörni legyél kemêny!Nekem is ilyen volt a bnőm még ha az exem egy szemét volt velem ha egy bnő jöt akar neked akkor nem alattad vàgja a fàt és tud bocsànatot kérni ha megbàntott vele amit mondott és észre veszi magàt mêgha nem jól cselekszel is néha és nem alàz meg mert tart annyira téged hogy bnőkênt kezeljen!
2017. márc. 11. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Én is így gondolom.. Annak ellenére, hogy bocsánatot kértem tőle és mindent megtettem annak érdekében, hogy újra jobb viszonyunk legyen, ő kihasználta ezt, és mivel tudta, hogy az a gyenge pontom, hogy ő úgy viselkedik velem, és ezzel tud bántani, egyre gyakrabban is csinálta sajnos.. De ha tényleg azt mutatom, hogy már nem érdekel, akkor lehet észre veszi magát :)
2017. márc. 12. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!