Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha érzelmileg...

Mit tegyek ha érzelmileg zsarolnak?

Figyelt kérdés
Elég gyakran, csak közel áll hozzám és nem olyan könnyű félbeszakítani a barátságot ezáltal. Mikor megmondom neki akkor általában nem ismeri fel és megint csak a tipikus ilyen zsarolós dumákat nyomja. Úgyhogy én jövök ki rosszul az ilyen helyzetekből. Valami tanács? Mit lehet ilyenkor kezdeni?

2014. dec. 27. 23:31
1 2
 1/11 TheHologram ***** válasza:
Milyen zsarolós dumák?
2014. dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen barátod van minek ellenség ?
2014. dec. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Háátt...Nemtom, játszd el a sértődöttet, és mondjuk két hétig ne szólj hozzá! De figy, mielőtt ezt megfogadnád, azért mérlegelj, lehet, hogy rossz tanács:S Vagy zsarold vissza, hogy akkor megszakítod vele a kapcsolatot:D:D:D Az is bejöhet:D:D:D:D:D:D:D Na jó, hát, én tényleg nem tudom.:S
2014. dec. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben tudnál írni erről?
2014. dec. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha közel áll hozzád, akkor miért gondolod, hogy meg kéne szakítanod vele a barátságot?


Nem lehetséges az, hogy Te vagy a nem korrekt ebben a barátságban? Szerintem ő jobban szeretné a barátságot, mint Te.

2014. dec. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pontosan csak akkor lehetne véleményt mondani, ha részletesebb információt adsz a helyzetről.
2014. dec. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem félre van értve a kérdés, vagy a válaszok félremagyarázva. Nem kell az ilyen helyzeteket annyira szőrszálhasogatóan szétszedni ahhoz, hogy még a tapasztalatlan kölykök is értsék. Privátban válaszolok,ha irsz.
2014. dec. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én voltam már ilyen helyzetben, azért kérdezgettem.
2014. dec. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Gyakran mikor nem érek rá és ezt elmondom neki, akkor még elfogadja, de mikor legközelebb beszélünk akkor az első szava az, hogy nem foglalkozom vele és hogy akkor hagyjuk az egész barátságot, mert ennek semmi értelme. Neki rosszul esik hogy senki sem foglalkozik vele pedig ez nem igaz. Bármit mondok én jövök ki rosszul belőle.
2014. dec. 28. 22:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne beszélgessetek, csak nézzétek egymást, meg öleljétek meg egymást;mert akkor szükségetek vagy egymás közelségére úgy látom, csak nem tudjátok megérteni egymást, hát akkor talizzatok, csak ne beszélgessetek sztem, ha úgyis csak vita lesz belőle, annak meg a végén mindketten rosszul érzitek magatokat
2014. dec. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!