Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire minősül a legjobb...

Mennyire minősül a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm 8 éve vagyunk "legjobb barátnők" és én mindig veszek neki valami ajándékot pl. szülinapjára.

Ő is felszokott köszönteni általában egy képeslappal de mostani szülinapomon facebookon odaírt privátba este egy "boldog szülinapot".

Evett másnap a szülinapi tortámból (megkináltam) de élőbe nem köszöntött fel.

Nem vártam tőle semmit, de azért személyesen egy boldog szülinapot jól esett volna.

Miért csinálja ezt?

15/L



2017. márc. 12. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elfelejtette vagy mondta csak te nem hallottad a többiektől de az is lehet hogy úgy gondolta hogy a fb-os köszöntés elég. Ajándékra meg nem mindenkinek van pénze 15 évesen.
2017. márc. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1

Hát lehet, hogy nincs pénze, de én egy rajznak is örülök amivel kifejezi, hogy gondolt rám.

2017. márc. 12. 09:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha facebookon felköszöntött, nem lenne értelme élőben is utána, nem?

Viszont csak egy tipp, de nem most mentetek gimibe? Ha nem ugyanoda jártok, lehet, hogy ez csak egy olyan elvagytok egymás mellett barátság volt. És csak te érezted így. Elüti veled az időt, hogy ne legyen egyedül. Bár ez tényleg csak egy tipp.

2017. márc. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!