Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van még esélye ennek a baratsá...

Van még esélye ennek a baratságnak?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jo barátnőm! Ő volt az egyetlen személy akire számíthattam és ez forditva is igy volt! De sajnos ő bisex és mikor ezt meg tudtam furcsát kezdtem érezni iránta egyre tobbet gondoltam rá.. És szinte éjjel nappal csak beszélgettünk facen + telón hívtuk egymást órákig tudtunk trécselni telefonon.. :( De sajnos egyre jobban össze zavart a viselkedésével mert el kezdett közeledni hozzam.. es hat en teljesen bele bolondultam magamnak se mertem be vallani mit érzek iránta :( De egy nap megcsókolt és össze jöttünk AZÓTA IS BÁNOM!!!! Mivel tönkre tettük az egész barátságunkat! Ez nem sokáig tartott.. szakítottunk! De nekem utána nagyon hiányzott a barátsága de már késő volt mert en nem akartam marvele tartani tovabb a kapcsolatot:/ és azota is rossz mert nagyon hiányzik! persze már nem akarok semmit csak vissza kapni a legjobb barátnőmet :( De nem tudom hogy kozeledjek hozzá már szerintem látni sem akar! Mit tegyek? Azt hiszem hogy ezzel már el késtem:( Teljesen tanácstalan vagyok! ( én 17L ). a barátnőm 18

2017. márc. 10. 19:23
 1/5 anonim válasza:
63%
írj erről a történetről egy erotikus regényt abból meggazdagszól és utána elfelezed vele a pénzt és megint minden happy lesz talán a könyvnek is lehet majd folytatása :D
2017. márc. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem erotikus könyvet akarok ne legyünk tévedésbe! Kösz!
2017. márc. 10. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Úgy látom te is legalább biszexuális vagy, és ezzel nem feltétlen vagy tisztában. A leírt probléma nagyon összetett, és sajnos csak találgatni tudok, de minden esetet megpróbálok átvenni.

Először is tisztázd magadban, hogy valóban mit érzel iránta. Biztos vagy, hogy csak barátság? Biztos vagy benne, hogy nem szerelmi, testi vágyódás? Nagyon könnyű biszexként összekeverni a legjobb barátként érzett szeretet a szerelem egy enyhébb formájával. Jó volna tisztázni magadban, hogy valóban megérné újra kezdeni a barátságot, hiszen mindketten érezhettek majd többet egymás iránt. Nem véletlenül mondta el a barátnőd, hogy biszex, és nyomult rád. Biztosan már rég óta kiszemelt, lehet szerelmes is volt beléd. És azok után, hogy szakítottatok, biztos benne összetört minden. Ha még mindig szerelmes akkor nagyon kínzó lenne számára, hogy veled barátkozzon, hiszen folyton sóvárogna utánad. Ha nem szerelmes, akkor lehet hogy valami összetört benne, és már tényleg nem szeretne veled találkozni.

Ha mindenképp vissza akarod szerezni, akkor első lépésként beszélned kell vele. Próbáld megkeresni, és arra kérni, hogy beszélgessetek. Mond el neki amit elszeretnél, és kérd meg hogy ő is fejtse ki a témával kapcsolatban a véleményét.

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! Igen át kell ezt még gondolnom :)
2017. márc. 11. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:

juj.

Te mi is szeretnél attol a lánytól? Ezt kéne kristály tisztán tudnod.

mert a barátság vissza állitása a legbonyibb pláne ha volt benne kapcsi is.

A szakitás után valaki mindig szarabbul érzi magát (álltalában a dobott fél)

ha még mindig szerelmes beléd: akkor nyilván egyrészt imádna veled lenni,de utálna is mert nem vagytok együt.

Ha már nem szerelmes:akkor lehet hogy idő közben megutált,és látni sem akar.

vagy azért utál mert szakitottatok.

(már ha te voltál a szakitó fél)


lehet hogy ő is így örlödik.

kellene vele beszélni,hogy ő kb:miként éltemeg a dolgot.

nem így direktbe rá kérdezni!

csak úgy:szia hogyvagy? a te félemódon.


utána jöhetsz vissza további tanácsokért.


ui: ebből is látszik,hogy a barátságot és a kapcsolatot nem szabad keverni.

nagyon ritkán jön össze,mert ha túl jól ismertik egymást az visszafelé sülel.

2017. márc. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!